Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudok hizni. Elég sokat...

Horváth Kristóf kérdése:

Nem tudok hizni. Elég sokat ülök, kondiba elkezdtem járni fél évig+tömegnövelőt is szedtem +mekiben ettem a hizlalós kajákat és otthon rizset ettem csirkével+nasira csokit. Az eredmény az lett, hogy 64kilóról, lefogytam 53kilóra ezek után. Ötlet?

Figyelt kérdés

Jelenleg 68kg-os vagyok, és 24éves.

Orvosnál voltam, minden rendben van. És a szüleim: apám mammut,anyám meg léggömb (testalkatra).Szeretnék valahogy felhizódni.


2012. jan. 16. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz, én lány vagyok, de nekem a Béres csepp segített anno. Farkasétvágyat csinált, még este 10-kor is benyomtam egy sült husit + tejberizst. 1 év alatt feljött 10 kg - amit azóta sem sikerül leadnom.:( Mert most már fogyóznék...:D
2012. jan. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk. Én is nagyon nehezen tudok hízni, egy év alatt 63-ról 68-ra sikerült csak. Itthon szoktam edzeni, és próbálok ügyelni a táplálkozásra. Próbálj úgy enni, hogy 5 gramm szénhidrát/kg és 2 g fehérje. És eddzél. Sajnos ha hozzám hasonlóan ektomorf vagy, akkor nagyon nehezen fogsz hízni te is. Nekem viszont apám olyan vékony volt, mint én, csak a negyvenes évei közepén kezdett hízni. Igaz, a kor előrehaladtával lassul az anyagcsere. A mekis kaját ás csokit meg sztem felejtsd el.
2012. jan. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De jó neked...jó én sem panaszkodhatok, de azért imádok jókat enni, és így mindig van rajtam 3k-5 kg plusz.

De örülnék, ha annyit ehetnék amennyit akarnék, és nem híznék...(166cm/55kg vagyok nő)

Amúgy ne egyél tömegnövelőt, kondiba járhatsz, de egyél mindig és bármit...főleg jó zsíros tejet és tejfölt kajákhoz, tojásrántottát, sonkával..stb.


Amúgy vannak pasik, akik 30 felett kezdenek hízni.


Ha 175-180cm körüli vagy, még bőven jó a 68 kg.

A lényeg az, hogy ne görcsölj rá...

2012. jan. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat, amúgy 185cm vagyok, csak kezdem már unni, h "hé te!figyeld már azt a biztonsági őrt de vékony, mit akar ez itt" és sajnos mindenki már beszólogat h vékonyka vagyok, még ha csak a körvanalak is, de van izmom xD de akkor is elég gizdának érzem magam, mert ugye mindenki mondja.igazság szerint, nem is a testemmel vannak gondok,hanem a pálcika lábaimmal :D
2012. jan. 16. 17:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, a nők örülnek neki, ha ektomorf alkatúak, és nem tudnak hízni általában. De még nem láttam olyan férfit, aki örült volna neki, hogy nehezen hízó típushoz tartozik. Én is szívesebben lennék 80 kg. A rántotta ás sonka meg túl sokat nem ér önmagában. Ezek magas fehérjetartalmú ételek, ha nem visz be mellé sok szénhidrátot, sokat nem fog érni. Igen, sok férfi kezd később hízni, mivel a kor előrehaladtával lassul az anyacsere.
2012. jan. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!