Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Napi hány anyagcsere az...

Napi hány anyagcsere az egészséges?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan mire gondoltál?

A levegővételre? Vagy valami másra? Egy csomó minden tartozik az anyagcseréhez... Lehet vásznat selyemre is...


Ha arra vagy kíváncsi, hogy egészséges életmód mellett, hányszor kell nagydolgozni a wc-n, szerintem az napi egy. És annak minősége sem mindegy. :)

2009. máj. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Napi 1 anyagcsere egészséges.

Ha nincs egy sem akkor halott vagy, ha több van akkor vészesen öregszel.


Erre a kérdésre így kell válaszolni

2009. máj. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jól van na,igen a nagy dologra gondoltam :)
2009. máj. 30. 09:49
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Anyááám, mekkorát röhögtem 02.25-ön:D Köszönöm a kommentelőnek, felvidított egész napra:D Valóban ez a helyes válasz:D
2009. máj. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

Állítólag heti 3 és napi 3 között, de a legtöbb embernek napi 1 a kényelmes. Annál több szerintem kellemetlen, de van, akit nem zavar.

Ha változás áll be a szokásokban, akkor lehet betegségre gyanakodni.

Meg az se mindegy, hogy vannak-e egyéb tünetek, hasfájás, puffadás, stb. Tkp. nem a számadatok a lényegesek, hanem hogy jól érzed-e magad.

2009. máj. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

persze, csak érdekelt mások véleménye a dologban.

Köszi!

2009. jún. 1. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!