Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen ételek nem hizlalnak?

Milyen ételek nem hizlalnak?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyni,de szeretem is a hasam,kb 5 kilotol kéne megszabaduljak,

tornaszom is mellete természetesen....

Ismertek olyan ételeket,leveseket,amelyek nem hizlalnak ?

A kaposztalevesen kivül mert azt most alkalazom,de azon 

kivül....?


2012. febr. 7. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs 0 kalóriás étel. Az nem hizlal, ami belefér a napi kalóriaszükségletedbe. Amivel túlléped, az hizlal, bármi legyen az, akár káposztaleves, akár alma, akár csoki, tök mindegy.

Ha a káposztaleves-kúrát csinálod, azzal hízásra számíthatsz, ugyanúgy, mintha koplalnál. Nincsenek csodák, bárki bármit mond.

2012. febr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Azok az ételek nem hizlalnak, amelyeket nem eszünk meg." :) Anya ezt nagyon szereti mondogatni. :)


A gyümölcsök-zöldségek többsége egészséges is, és nem is hizlal, bár én úgy hallottam, hogy a banán az hizlal.

2012. febr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Csak olyan étel van, amiben esetleg kevesebb kalória van, de olyan nincs, amiben abszolút nem található. Nem kell feltétlenül fogynod, csak, ha nassolni szeretnél, akkor olyan édességet egyél, amiben kevesebb kalória van. Például, ahelyett, hogy bevágnál egy kis csomag gumicukrot (350 kcal) inkább egyél meg két kocka csokit (48 kcal). Vagy, ha hétvégén filmezni akartok egyél inkább hatcsészényi popcornt (100 kcal), mint egy adag sült krumplit (370 kcal). Írtad, hogy szereted a hasad, szóval szerintem inkább a nassolásra figyelj oda és ne egyél későn, mert azzal rengeteget lehet fogyni. Ha ez sem segítene, akkor az interneten keress olyan speciális recepteket levesekre és ételekre. Remélem tudtam segíteni :)
2012. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!