Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Lactase gyógyszerrel kapcsolatban? Valóban hatásos, és ezáltal lehet tejterméket fogyasztani, MINDENFÉLE tünet NÉLKÜL? És aki szedi, az hogyan? (tehát, minden nap 1-et, vagy csak tejtermék fogyasztása előtt x idővel? )

Figyelt kérdés
sajnos sem a gasztroenteorológus, sem a háziorvos nem adott semmiféle tájékoztatást (sőt, gasztro. fel sem írt nekem semmit, én jártam utána, hogy mi kell és úgy kértem háziorvost, írja fel, de tapasztalata nincs vele, így nem tudott ezekre a kérdésekre válaszolni.)
2012. febr. 15. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Tejcukor érzékeny vagyok és csak Lactase-zal ehetek tejes ételeket/italokat. Nekem változó, hogy mikor mennyire hat (többnyire nem nagyon használ :( ). Egy tabletta 2 dl tejben lévő tejcukrot tud feldolgozni. Étkezés előtt közvetlenül kell bevenni. Szóval ha megeszel egy szelet csokit akkor is be kell venned egy tablettát, ha megiszol 3 dl tejet akkor 2 tablettát. Szóval csak logikusan :)
2012. febr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :) tartok tőle én is, hogy nem nagyon fog használni, az én gyomrom még a laktózmentes tejet sem bírja :D de az ember kétségbeesésében bármit képes megtenni, hogy valamivel jobb legyen... szóval köszönöm a választ és további jó egészséget:)
2012. febr. 16. 20:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele :) Neked is legyen jó az egészséged!
2012. febr. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!