Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hatalmasra nőtt az étvágyam....

Hatalmasra nőtt az étvágyam. Annyira, hogy már szégyellek valaki előtt enni. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Május eleje óta új barátom van, azóta kb. ötször annyit eszek, mint előtte. Párom nem eszik sokat, épp azon van, hogy leadjon pár felesleges kilót (testedzéssel). Eddig még nem vettem észre, hoyg híztam volna, de ha így folytatom, sokat fogok felszedni a nyáron. Mitől lett ekkora étvágyam? Lehet valami betegség előjele? Mindjárt 19 éves leszek, lány vagyok. 170 magas és 56 kg.
2009. jún. 9. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Terhesség kizárva?????
2009. jún. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Velem is előfordul, hogy pár hétig alig eszek valamit, aztán hirtelen megnő az étvágyam, és csak nehezen tudom visszafogni magamat, hogy ne zabáljam ki a fél hűtőt. Lehetséges, hogy volt egy stresszesebb időszakod (talán az előző pasid vagy a szingliség miatt) ezért nem ettél annyit mint normálisan. Vagy hát igen... terhesség is bejátszik...
2009. jún. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amikor együtt voltam a barátommal, én is egyfolytában ettem. tőlem szokatlan módon rákaptam az igazi magyaros, jó ütős kajákra is. megváltozott lelkiállapot lehetett az oka. aztán mikor szakítottunk, visszaálltam a magamhoz képest normális étkezésre. még akkor voltak ilyen zabálási rohamaim, amikor elkezdtem fogamzásgátlót szedni. nem lehet, hogy nálad is ez áll fenn?
2009. jún. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes (óvszerrel védekezünk és megjött a menzeszem is) és nem szedek fog.gátlót sem. Az exemet még februárban hagytam el (akibe szerelmes voltam) a mostaniba is szerelmes vagyok, de a kettő nálam sohasem függött össze. Apukám is nagy étvágyú, és kövér is, lehet hogy ezt örököltem tőle? De miért csak most jött ki? Eddig alig ettem, lefogytam 4-5 kilót pár hét alatt.
2009. jún. 9. 13:25
 5/7 anonim válasza:
Hát ha nem vagy terhes, akkor azért van mert kiegyensúlyozott és boldog vagy, vagy pont fordítva valami nem stimmel és az evésbe menekülsz.
2009. jún. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is arra gondoltam, hogy kiegyensúlyozottabb lettél, ez lehet az ok, de ez megint egy olyan kérdés, amire nem biztos, hogy itt meg fogod tudni az igazi választ.
2009. jún. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor kihez fordulhatnék? A dokim addig nem foglalkozik velem amíg szerinte nem leszek túlsúlyos.
2009. jún. 11. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!