Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Én 2-szer eszek naponta...

Én 2-szer eszek naponta reggeli meg ebéd, mert nem akarok meghíni. Meg azért is mert azért is mert amikor délután eszek bűntudatom van és hogy ez baj? és ha ez baj akkor ez milyen betegség?

Figyelt kérdés
és vágdostam magam és hánytattam magam és még mindig nem vagyok elégedett a testemmel 15 éves 54kg 169cm

2012. ápr. 11. 16:03
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsi a hibáért
2012. ápr. 11. 16:05
 2/3 anonim ***** válasza:
169cm-el, és 54kg-val már rég sovány van, túl alacsony a testömeg indexed, uh. fejezd meg, mert ebből még jó nagy bajod lehet, főleg, h 15éves vagy, és még javában fejlődik a szervezeted. A hánytatásról meg annyit, h csináld csak, majd szétbaszod a gyomrod, meg felmaródik a nyelőcsöved, és befosol a fájdalomtól. Ezen kívül szét fognak rohadni a fogaid, és tönkremegy az egész emésztőrendszered. Szép leszel! A napi 2x-i evés meg egy baromság, ha egyszer is vennéd a fáradságot, h utánnaolvass, akkor kiderülne, h napi 5ször kell enni, de ha csak 3szor eszel az is jó, csak nem bezabálni kell, hanem figyelni az adagokra, és akkor nem fogsz elhízni. Ha nem vagy elégedett a testeddel, és nem akarsz elhízni,akkor meg menj el sportolni, vagy táncolni, vag úszni, vagy mit tudom én, amit szívesen csinálnál. Nézd csak meg, milyen szép teste van egy táncosnak, vagy annak, aki csak egy kicsit is odafigyel magára. Nem éhezni, sopánkodni, meg hányni kell. Ez szánalmas! Szedd már össze magad! A vagdosásról meg ne is beszéljünk, mert az már beteges. Csak egy jó nagy anyai tasli kéne, h kapj a fejedhez. Csak már ha arra gondolsz, h milyen undorító heg marad rajtad, se éri meg... Ennyiiii...
2012. ápr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönom szépen de amugy konditerembe járok hetente 2X és mostanába nem hánytatom magam meg nem vágdasom magam de kösi szépen
2012. ápr. 11. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!