Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Abból lehet valami bajom, ha...

Abból lehet valami bajom, ha átlag minden órában megiszom egy liter vizet, ha itthon vagyok?

Figyelt kérdés
Persze,tudom,sokat járok pisilni.Salaktalanításhoz tuti jó.A cukrom normális.

2012. ápr. 15. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a túl sok víz is árt.
2012. ápr. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Az napi kb. 10 liter vizet jelent nálad? :O Az elég veszélyes. Elvizesedik a szervezeted. A lifenetvorkön volt egy dokumentumfilm a vízmérgezésről, ahol a nő bele is halt. Megduzzad tőle az agy, majd kóma és halál.

Nézz utána a vízmérgezésnek.

Itt a cikk is róla: [link]

2012. ápr. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, lehet! Sóhiányhoz vezethet, ami görcsös állapotot okozhat.

Napi 6-8 litert azok isznak akik szafarin a tűző napon vannak, és hatalmas a vízveszteségük.

2012. ápr. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Azért remélem, éjszaka nem kelsz fel vizet inni! Ha tiszta vizet iszol (és nem szénsavasat) komoly bajod nem lehet és nem fogsz kiszáradni sem!
2012. ápr. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Éjszaka nem,6 óra után már nem iszom,akkor megiszom egy pohár tejet,reggelre egy kávét, meg ebéd mellé egy pohárka bort. (szabadúszó vagyok,megtehetem, idén 30(de még nem,majd csak leszek, férfi vagyok)
2012. ápr. 15. 23:33
 6/10 anonim ***** válasza:

ez nagyon sok, és az egészségre is veszélyes lehet.


pár évvel ezelőtt egy rádióban játékot szerveztek, hogy az nyer, aki a legrövidebb idő alatt a legtöbb vizet meg tudja inni. egy nő belehalt. ezt úgy hívják, vízmérgezés. a hirtelen nagymértékű folyadékbeviteltől konyhanyelven szólva bevizesedik az agy.

megpróbálom neked a cikket megkeresni.

2012. ápr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nya, itt van: [link]



[link]

2012. ápr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

úgy emlékszem, hogy olyan 8 litert ihatott meg

[link]

2012. ápr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ennek így semmi értelme


néha, ha indokolt persze sokat kell inni (ha olyan a munkád...), de azon kívül, hogy megterheled a vesédet és a hólyagodat ez így bizony oltári nagy baromság!


salaktalanításhoz speciális napokat kell tartani (tea-nap, főttkrumpli-nap...)

2012. ápr. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Jesszum pepi, sok idióta rémisztget omg, el ne hidd..

A lényeg, hogy MIBŐL iszol meg 20 litert naponta..

Ha a klóros szennyezett harcigázos hormonos nehézfémes mérgező csapvízből akkor még jó hogy belehalsz ha éveken keresztül mérgezed magad, viszont ha pl fordított ozmozisos módszerrel tisztított vizet alakítasz át Pi Vízzé ( pl. [link] ) akkor abból izomhasznos óránként 1 liter, én is annyit iszom abból.. s nem azért mert erőltetem hanem egyszerűen KÍVÁNJA a szervezetem.. és nemhogy semmi bajom tőle hanem ponthogy kicsattanok az egészségtől!! ha meg olyan helyen vagyok ahol csak pl csapvíz van akkor abból még féldecit is alig kíván a szervezetem.. EZ a lényeg, a MINŐSÉG. Persze mellette még egészségesen is érdemes táplálkozni, hogy egyensúlyba légy..

2012. jún. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!