Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha 1 hónapig nem eszek egészsé...

Ha 1 hónapig nem eszek egészségtelen cuccokat, akkor lesz annak valami hatása?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha 1 hónapig nem eszek csipszet, cukros kajákat, italokat, édességet, meg semmi ilyen rágcsát, akkor egy hónap alatt ezt meglehet érezni? Mondjuk nem lesz az ember fáradékony, gyorsabb lesz az észjárás, vagy bármi más ilyen apróság. Meg a testre is gondolom jó hatással lenne. Kíváncsiságból írom, még nem próbáltam. 17 éves fiú vagyok.
2012. ápr. 20. 17:32
 1/1 anonim ***** válasza:
én három hónapja ezt csinálom és sokkal jobban érzem magam :D de komolyan! én 19 vagyok és lány de szerintem nálad is fog működni! régebben nagyon fáradékony voltam most már alig érzem ezt. a bőröm is szebb lett! szerintem próbáld ki, csak jót teszel magadnak
2012. ápr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!