Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi okozza ezt a kis mértékű,...

Mi okozza ezt a kis mértékű, de állandó fogyást?

Figyelt kérdés

18/F vagyok. Szerintem eszek normálisan, de állandóan fogyok.

Nemrég 61 voltam, most már 59....


Mi okozhatja ezt?

(egyéb betegség : szorongásom van, de ez csak mindennapos félelemben nyilvánul meg, néha erős, néha egyáltalán nem. De ettől nem hiszem hogy lehet...vagy igen?)



183 cm magas vagyok, aminél szerintem ez a súly nem normális.


Mi okozhatja ezt? :S


2012. ápr. 30. 19:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy túl, vagy alulműködése is okozhat ilyen tüneteket, menj orvoshoz!
2012. ápr. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De nincs megnövekedve a pajzsmirigyem. :S
2012. ápr. 30. 19:25
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem depressziós vagy, de döntsd el magad:

[link]

H igen, vagy menj szakemberhez, vagy próbálj meg házilagosan segíteni magadon. Remotiv extra (vagy bármilyen más orbáncfű) általában beválik.

2012. ápr. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azért mondom mert sosem volt pajzsmirigy problémám, nincs megdagadva (ami a túlműködésnél lenne, golyva) és nem hízok, ami az alúlműködésnél van.
2012. ápr. 30. 19:31
 5/14 A kérdező kommentje:

Kitöltöttem azt a tesztet, nekem ezt adta ki :


Önnek valószínűleg komoly hangulatzavarai vannak, ezért azt tanácsoljuk, minél hamarabb forduljon szakemberhez, aki segíthet feltárni depressziója hátterét, és orvosolni azt.

2012. ápr. 30. 19:33
 6/14 A kérdező kommentje:
Azt hittem aki depressziós, az magába van fordulva. Én csak félek hogy valami súlyos bajom van :S
2012. ápr. 30. 19:37
 7/14 anonim ***** válasza:

A depressziót gyorsan felejtsd el! Azt mindenre rá lehet húzni és manapság nagyon divatos ezt tenni.

Inkább irány a doki és vizsgáltasd ki magad! Egy vérvétel és egyéb specifikus vizsgálatok többet mondanak, mint egy öndiagnózis, vagy a mi okoskodásunk itt a gyakorin. :)

És esetleg nézess gluténérzékenységet is, mert az is okozhat fogyást.

2012. máj. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Pszichológusnál jártam még régebben, ő azt mondta mondjuk hogy emiatt is lehet. Meg amikor voltak rossz dolgok itthon, akkor is nagyon lefogytam. Majd vissza.

Nem hiszem hogy gluténérzékenység, mert soha semmire nem voltam érzékeny. Tavaly voltam vérvételen, minden tökéletes volt....

2012. máj. 2. 19:58
 9/14 A kérdező kommentje:
És tavaly meg azelőtt volt ez a rossz dolog ami kiváltotta....:S
2012. máj. 2. 19:59
 10/14 A kérdező kommentje:

De ez okozza vagy más?

Pajzsmirigyem nincsen sehogy se megnövekedve....:S

2012. máj. 11. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!