Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vízzel tisztítom a vesémet ez...

Vízzel tisztítom a vesémet ez így jó?

Figyelt kérdés

Folyamatosan járok ki a budira és azt látom hogy sima fehér vizet hugyozok ki!


Ez így jó?

Tisztítja a vesémet?

Lesz belőle valami baj? :S


2009. jún. 24. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
te hülye vagy..
2009. jún. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

aha szerintem is


minek iszol annyit? azt a kevés ásványi anyagot is kipisálod, amit úgy egyébként a csökkent kis agyaddal beviszel. méghogy tisztítod a vesédet... istenem

2009. jún. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ezt a kérdést rendes megértő embereknek lett kirakva nem pedig gúnyolódó faszoknak!


Értelmes választ kérek!

2009. jún. 24. 12:33
 4/6 anonim válasza:

Napi 2 liter folyadékot meg kell inni, tehát ha megiszod, és ahogy a fentiek írják, nem marad meg benned az ásványi anyag, akkor az lenne logikus, hogy ne igyál annyit. De ennyit meg kell inni, nem véletlenül mondják mindenhol!Kell ahhoz, hogy átmossa a szervezetedet. Tehát 2 litert igyál nyugodtan. Azt nem tudom, milyen mértékben tisztítja a vesét, de az a jó, ha minnél világosabbat pisilsz, mert az azt jelenti, hogy elegendő folyadékot viszel be!A méreganyagok nagyobb mennyiségű vízben oldódnak, így világosabb a vizelet, mint ha csak egy pohár vizet innál, és abban jönnének ki, akkor az sötét sárga lenne.

Én sem alkalmazok mást, mint, hogy sok vizet iszom, ártani nem árt!

2009. jún. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na végre!


Köszönöm szépen! :)

2009. jún. 25. 11:52
 6/6 anonim válasza:
Szívesen!
2009. jún. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!