Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hasmenés, gyomor-bélfájdalom,...

Hasmenés, gyomor-bélfájdalom, állandó gyomorrontás, rossz alvás. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Ha kicsit nehezebb ételektől, vagy akár még nem krémes süteményektől is rögtön berág a gyomrom, nem emészt, legyengülök, fája fejem, rossz lesz a közérzetem, elalszok (tudom a legrosszabb dolog amit tehetek, de van hogy már képtelen vagyok ébren maradni). 5-6-7 órákat van bennem a kaja anélkül hogy újra megéhesednék, és érzem hogy csak ott ül a gyomromban, és nem mozdul. Iszom rá a citromlevet mert ez el-el indít egy kis emésztést, de van h ez is kevés. Minden reggelem hasmenéssel indul, és gyomor, bélgörcsökkel. Próbáltam diétát, addig nem volt gond, visszatértem lassan a normális kajához, jött vele a gond megint. Most hozzájött még a rosszul alvás is. Állandóan forgolódok, persze minden fordulásra felébredek, melegem van de ha kidugom a tenyerem rögtön fázok, van hogy megébredek 3-4 kor és nem tudok aludni, vagy rosszat álmodok.

Valakinek hasonló tapasztalat? Ötlet?


21/L



2012. máj. 7. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia! Mindenképp menj el orvoshoz, ott biztos kiderül mi a bajod! Lehet stressztől is. Nem szorongsz valami miatt?

21/L

2012. máj. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ha gondolod írhatsz privit is, mert nekem is voltak ilyen gondjaim.
2012. máj. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy véletlenül liszt érzékeny? Írd fel, hogy milyen ételektől vagy rosszul, és azokat hagyd ki az étrendedből. Egyél sok gyümölcsöt, és zöldséget.
2012. máj. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
....és ha 01-03 órakor ébredsz fel, úgy a májaddal lehet probléma, ha 03-05 között, akkor a tüdőddel. Tudniillik, ilyenkor dolgozik az a szerv.
2012. máj. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én is liszérzékeny vagyok, és ilyesmi tüneteim voltak.
2012. máj. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Voltam régebben már allergia vizsgálaton se semmit sem jelzett ki.

Szorongáson én is gondolkoztam, sajnos vannak szorongásos tüneteim, foglalkozom is velük sokat, egyelőre még nem sikerült megoldani őket.

Orvostól meg egyelőre tartok, de én is fontolgatom, mert ez így már nem vicces :S

2012. máj. 7. 10:49
 7/11 A kérdező kommentje:
Jah és általában pontosan 3 és 4 óra között ébredek. Van 1-2 nap h jól alszok, de aztán megint elő elő jön.
2012. máj. 7. 10:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet stressztől, allergiától, de lehet enzimhiánytól is. Mindenképp egy gasztroenterológust keress fel. Ha lehet kórházi orvost. Addig szedj gasztro 825 nevű probiotikumot és a Neo pampúr is segíteni fog. Ezeket patikában vény nélkül adják.
2012. máj. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Rendben, utána nézek.

Köszönöm :)

2012. máj. 7. 13:08
 10/11 anonim válasza:
Nekem állandó emésztési problémáim voltak,gyakori hasmenéssel.Ezt gyógyszerekkel nem tudták helyrehozni.A segítséget a Jadeköves Talpkezelés jelentette. Talán ennyivel tudok Neked segíteni.
2012. máj. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!