Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Táplálkozás

A kérdés

Mit gondoltok a Caralluma fogyókúrás kapszuláról?

Keress kérdéseket hasonló témában: pocak

2012. máj. 14. 19:56  Privát üzenet  

A válaszok
Most rendeltem meg, remélem hogy nem lesz ez is átverés, de majd kiderül... =)

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2012. máj. 17. 11:00 Privát üzenet

én is pont most olvasgatok róla. mármint a caralluma actives kapszuláról. nagyon szépen hangzik amit irnak, de nem merek beleugrani.

előttem szóló, kérlek irj majd hogy mi a vélemény. előre is köszi

# 2/9Időpont 2012. máj. 17. 13:27 Privát üzenet
Hát én is sokat agyaltam rajta hogy megrendeljem-e, de végül ugydöntöttem hogy megrendelem...a hozzászólásokban olvastam hogy többen irták hogy megrendelték, és majd irnak hogy milyen a hatás..de senki nem is irta hogy mi lett a hatása... de majd irni fogok, bár még nem kaptam meg.. remélem hétfőn megkapom :)

# 3/9Időpont 2012. máj. 20. 17:21 Privát üzenet
Na, van már valamilyen hatása? A mérleg mit mutat?

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont 2012. máj. 28. 18:56 Privát üzenet

A mai napig nem érkezett meg, de részben örülök neki, mert érdekes, hogy rámentem arra az oldalra, és az "akció időtartama" mindig az adott nap, amelyik napon nézed, folyamatosan frissítik, és a hozzászólások dátumait is frissítik, mintha ma szóltak volna hozzá, pedig már 2hete ott van az utolsó válasz... valószínűleg kamu az egész...

közben hallottam hogy volt a tv-be is miket raknak ezekbe a kapszulákba... csecsemőhamvaktól kezdve nem is mondom tovább, hányingerem van az egésztől.. =S =(

# 5/9Időpont 2012. máj. 28. 20:45 Privát üzenet
hagi1 nevű felhasználó válasza:

Kedves Hozzászólók!

Én tegnap vettem át a megrendelt 30 szemes tablettát. Mikor kibontottam a csomagot, akkor jöttem rá, hogy valószínűleg nem tisztességes cégtől rendeltem a terméket. Sem a borítékon, sem a borítékban nem volt utalás a feladó kilétére, számlát sem mellékeltek a dobozhoz. Így semmi esély a pénzvisszafizetési garanciára.

Próbáltam hozzászólást írni a honlapjukon (ahol egyébként rengeteg komment van -gondolom, ők maguk írják azokat), de nem engedte az oldal az én hozzászólásom megjelenítését.

Sajnos bedőltem nekik, de csak magamat hibáztathatom.

Üdvözlettel:

Horváth Ágota

# 6/9Időpont 2012. máj. 31. 11:15 Privát üzenet
én is épp ma gondoltam, hogy megrendelem, de félek, hogy kamu... kérlek írjátok majd meg a tapasztalataitokat köszi

# 7/9Időpont 2012. jún. 1. 12:18 Privát üzenet

05-28 20:45 -töl kerdeznem hogy honnet gondolod hogy ez is olyan kapszula amiben csecsemöhamu van?! Konkretan volt rola szo hogy mely termekek ezek amiben talaltak?

Csak mert ha semmi ilyesmi nem volt minek kell a többiekben is a panikot kelteni?!

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2012. jún. 5. 11:28 Privát üzenet
Én 9 kg-t fogytam tőle 4 hét alatt.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont 2013. jan. 6. 12:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a véleményetek a Silegon kapszuláról? Érdemes kipróbálni?
Tudnátok ajánlani heti fogyokurás étrendet? .
Ki tud valami jó kis fogyókúrás teát ami nem káros? És hol lehet venni?
Milyen fogyókúrás édességeket ismertek?
Hallott e már valaki a P57 Hoodia fogyókúrás kapszuláról?
A kérdésem az -az lenne, hogy mik a tapasztalatok NOVELEAN-fogyokúrás kapszuláról? Várom válaszotokat. Erzsi.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Táplálkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!