Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit gondoltok a Caralluma...

Mit gondoltok a Caralluma fogyókúrás kapszuláról?

Figyelt kérdés

2012. máj. 14. 19:56
 1/9 anonim válasza:
Most rendeltem meg, remélem hogy nem lesz ez is átverés, de majd kiderül... =)
2012. máj. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

én is pont most olvasgatok róla. mármint a caralluma actives kapszuláról. nagyon szépen hangzik amit irnak, de nem merek beleugrani.

előttem szóló, kérlek irj majd hogy mi a vélemény. előre is köszi

2012. máj. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Hát én is sokat agyaltam rajta hogy megrendeljem-e, de végül ugydöntöttem hogy megrendelem...a hozzászólásokban olvastam hogy többen irták hogy megrendelték, és majd irnak hogy milyen a hatás..de senki nem is irta hogy mi lett a hatása... de majd irni fogok, bár még nem kaptam meg.. remélem hétfőn megkapom :)
2012. máj. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Na, van már valamilyen hatása? A mérleg mit mutat?
2012. máj. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

A mai napig nem érkezett meg, de részben örülök neki, mert érdekes, hogy rámentem arra az oldalra, és az "akció időtartama" mindig az adott nap, amelyik napon nézed, folyamatosan frissítik, és a hozzászólások dátumait is frissítik, mintha ma szóltak volna hozzá, pedig már 2hete ott van az utolsó válasz... valószínűleg kamu az egész...

közben hallottam hogy volt a tv-be is miket raknak ezekbe a kapszulákba... csecsemőhamvaktól kezdve nem is mondom tovább, hányingerem van az egésztől.. =S =(

2012. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hagi1 válasza:

Kedves Hozzászólók!


Én tegnap vettem át a megrendelt 30 szemes tablettát. Mikor kibontottam a csomagot, akkor jöttem rá, hogy valószínűleg nem tisztességes cégtől rendeltem a terméket. Sem a borítékon, sem a borítékban nem volt utalás a feladó kilétére, számlát sem mellékeltek a dobozhoz. Így semmi esély a pénzvisszafizetési garanciára.

Próbáltam hozzászólást írni a honlapjukon (ahol egyébként rengeteg komment van -gondolom, ők maguk írják azokat), de nem engedte az oldal az én hozzászólásom megjelenítését.

Sajnos bedőltem nekik, de csak magamat hibáztathatom.

Üdvözlettel:

Horváth Ágota

2012. máj. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én is épp ma gondoltam, hogy megrendelem, de félek, hogy kamu... kérlek írjátok majd meg a tapasztalataitokat köszi
2012. jún. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

05-28 20:45 -töl kerdeznem hogy honnet gondolod hogy ez is olyan kapszula amiben csecsemöhamu van?! Konkretan volt rola szo hogy mely termekek ezek amiben talaltak?

Csak mert ha semmi ilyesmi nem volt minek kell a többiekben is a panikot kelteni?!

2012. jún. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 9 kg-t fogytam tőle 4 hét alatt.
2013. jan. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!