Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A világ mely részén ehetünkmég...

A világ mely részén ehetünkmég egészséges ételeket, genetikalilag nem módosítottakat?

Figyelt kérdés

Lassan már semmit sem szabad enni ha valaki olvasgat a témában.

A genetikailag módosított élelmiszertől mentesnek mely országok mondhatók?

Az amerikai kontinens ilyen szempontból elveszet.

Úgy értem a világ fejlett részén egyre több étel egészségtelen. Sorolni lehetne : módosító szerek,cukor,tartósítószer,színezék,stb miatt.

Van a világnak olyan része ahol még nyugodtan meg lehet enni azt amit elénk ranknak, amit megtermelnek?

Úgy értem,hogy állami szinten, és nem egyénileg megtermeled magadnak meg bio őstermelőktől vásárolsz.



#egészség #táplálkozás #genetikailag módosított élelmiszer
2012. júl. 19. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ilyen már nem nagyon van, legalábbis mi nem tudunk hozzájutni. Van még a földünkön egy néhány törzs, hegyvidéki tájakon élnek, saját maguk termelik az élelmiszereiket és szűrt vizet isznak, ott nincsenek betegségek, nincs rák, ők kutatások szerint 100-120 évig is elélnek. Természetesen az export-import is ismeretlen a számukra, ugyanis elzárkóznak a civilizációtól. Csak a bio amit megveszel(ha egyáltalán bio). Sajnos ebben a világban élünk, ahol már semmi sem egészséges.
2012. júl. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kiki01 válasza:
Afgánban ettem ottani mangót, hát majdnem elélveztem olyan fincsi volt, és tutti nem génkezelt. Na, jó, nagy merészség volt, de hálistennek nem volt mellékhatás.
2012. júl. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!