Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 16 éves,180 cm magas,60 kg...

IstOne Bed kérdése:

16 éves,180 cm magas,60 kg súlyú fiú vagyok. Nagyon gyors az anyagcserém és nehéz fizikai munkát végzek. Valaki nem tudna valami olyan étrendet amivel feltudok szedni néhány kilót lehetőleg gyorsa?

Figyelt kérdés
2012. aug. 4. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok szénhidrát, zsír és fehérje legyen benne, nem kell ehhez külön étrend.
2012. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi!!!!!!!!!!!
2012. aug. 4. 22:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem, hogy 16 évesen mi az a nehéz fizikai munka amit végzel?
2012. aug. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen meg!

Építkezésen dolgozok mint kisegítőmunkás!!!

2012. aug. 5. 13:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor ok, én is hasonlón. Annyira utálom, mikor osztálytársaimmal beszélgetek és szóba kerül a nyárimunka. Mondják, hogy hú mennyit dolgoztak egész nyáron nem is pihentek. Megkérdezem tőle: Mit dolgoztál? Válasz: Iratokat rendezgettem-.- az mégis mióta munka?:D Ülni ott a 3X3-as légkondicionált helységben, ahol a nap nagy részében úygis csak gépeznek...
2012. aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ahogy mondod

nem mindegy hogy egész nap a gép előtt ülni vagy a keverőgép mellet a tűző napon

xDDDDDDDDD

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. aug. 6. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!