Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretném kipróbálni a sör...

Szeretném kipróbálni a sör élesztő tablettát, sok jót hallottam róla. Szerintetek melyik a legjobb sörélesztő tabletta?

Figyelt kérdés
Az egyik amit kinéztem és nagyon megérné darabszám szempontjából az a Erba Vita Mikronizált sörélesztő tabletta. De erről nem találok neten sehol tapasztalatokat, kommenteket hogy ez bevált e valakinek. A másik amiről viszont látok hozzászólásokat hogy jónak mondják, az a Natúr sörélesztő tabletta: [link] De ár/darabszám arányban ez drágább mint a másik és nem mikronizált.

2012. aug. 13. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Mire használnád? Ha pattanásra, akkor van egy rossz hírem..nem dög hatni. Több ismerősöm is kipróbált többféle sörélesztőt és senkinek se hatott:S
2012. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kizárólag a folyékonyat használom.
2012. aug. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én vitamin pótlásra használnám leginkább, hajam hullik, igaz pajzsmirigy beteg vagyok ezért is, de vitamin az talán mérsékli, segít ebben és a bőrömre is szeretném hogy ne legyen kemény, a bőröm. Eddig sütő élesztőt ettem immáron két hónapja, de a gyomrom már kezd néha vacakolni tőle, és jobbnak látom ha át állok erre. Ez a sütőélesztő segített a bőrömön, hajam hullását mérsékelte, de hosszútávon nem tudom tovább fogyasztani. Azt olvastam a sör élesztő nem tartalmaz gombát már ezért is váltanák erre. Szerencsére pattanásaim elég ritkák. :)
2012. aug. 14. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!