Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi ez az új divat h már a...

Mi ez az új divat h már a tejet sem szabad inni mert nem egészséges?

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
8%

Magyarnak semmi sem egészséges. Még a tej sem, még az ország sem, csak ha eltakarodik Magyarországról AZ egészséges.

Ki van fordulva a világ.

2012. aug. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
csak a sok gyökér paleolitos nyomorék mondogatja mindig.. meg h ne egyél CH-t.. Akkor takarodj on ki legelni,meg vadászni az ilyen ember aki ezt hajtogatja
2012. aug. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
A kedves Bunny a testépítő kezdte el, hogy az kiscicáknak való, aztán jöttek a paleolitosok, hogy ne egyél szénhidrát, mert nem jó...
2012. aug. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy amit te veszel a Tescoban, az tényleg nem egészséges, de amit én iszok, amit előtte fél órával fej ki a szomszéd néni a bocikából, az biztos egészséges.

És azt hallottad már, hogy az anyatej sem egészséges, mert az anyuka tele van mindenféle káros anyagokkal, így a teje is, ezért a tápszer az egészséges, mert az ökológiailag tiszta.

Be ne vedd ezeket a marhaságokat!

2012. aug. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hát figy, nemtudod hogy mi egészséges mert nem ismered annyira a saját szervezeted hogy tudd hogy milyen anyagokra milyen arányban van szüksége, sajna a tejben sok olyan anyag van amivel a szervezet nem tud mit kezdeni, persze sok olyan is ami jó neki, ezért van a vita


én egyébként az arcbőröm miatt nem iszom tejet, mikor teljesen szép volt a bőröm ittam minta huzat, de most már másvilág lett

2012. aug. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm az értelmes válaszokat :)

azért irtam ki ezt a kérdést mert sok helyen olvastam erről és valahogy nem hittem el ezt a marhaságot! sajnos már odáig fajult a helyzet h már lassan semmi sem lesz egészséges és mi is füvet fogunk legelni mint az állatok :(

2012. aug. 18. 14:17
 7/9 A kérdező kommentje:

kedves 4-es válaszoló mivel van 2 saját bocink igy én is egészséges tejet iszom és nem holmi szemetet mint a hiper- szupermarketekbe lehet kapni :) a tápszerekről pedig inkább nem mondok véleményt, mivel azok csak kémiai anyagokból vannak előállitva véleményem szerint és az pedig tutira nem egészséges!

mindig is ittam tejet van h napi fél litert is és ezek után is fogok! és nem érdekel h manapság már a tej sem "egészséges" !

2012. aug. 18. 14:23
 8/9 anonim válasza:
Ez nem divat-.- ez az igazság,nézz utána te gyökér.
2012. nov. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát sajnálom de a gyökér az csak te lehetsz!
2012. nov. 3. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!