Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Csütörtökön húsos palacsintáva...

Csütörtökön húsos palacsintával elrontottam a gyomromat, és azóta továbbra is zabálok, ma elég szar, amúgy is tovább szoktam enni mint ameddig a gyomrom bírja, miért lehet?

Figyelt kérdés

de nem hízom


2-3 hetente csinálnom kell vmi főttkrumplis sonkás diétát, hogy megjavuljon,ugyanis valamivel mindig elcseszem


nem hasmenés, hanem fingás, az a típikus meleg forró ami jön minden percbe, és megkönnyebbülsz tőle


ez az egész már olyan 2-3 éve tart, hol jobb hol rosszabb, tavaly nyáron pl sokkal jobb volt, akkor többet voltam az emberekkel, most meg otthonülősebb lettem, de jobban érzem így magam összességében, viszont nagyon valószínűnek tartom, hogy ez az egész lelki okok miatt van



2012. aug. 26. 16:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!