Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez a széklet azt jelenti,...

Ez a széklet azt jelenti, hogy nem tudom megemészteni rendesen az ételt? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hétfő óta sárga színű a székletem, és bocsánat a kifejezésért, de fura állaga is van, olyan kis darabkák vannak benne, mintha emésztetlen kaja lenne, vagy nem tudom. Ez nagy baj? Hasmenésem nincs és a hasam sem fáj.
2012. okt. 12. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Az epéddel nincse gond? Vagy olyan jellegű élelmiszert fogyasztol, aminek ez a hatása.
2012. okt. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Nem tudok róla, hogy gond lenne az epémmel, héfőn megyek általános vérképre (abból vajon kiderülne) de más tünetem az a fura hogy nincsen, mármint hasfájás, egyebek.

Az étkezési szokásaim nem változtak mostanában, ugyanazokat eszem, amiket mondjuk fél évvel ezelőtt is, ez a jellegű probléma meg mondjuk egy hete áll fenn.

2012. okt. 12. 18:07
 3/3 A kérdező kommentje:

a vérképből vajon kiderülhet ha gond van az epémmel?


(az előbb lemaradt a kérdőjel)

2012. okt. 12. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!