Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális az, hogy keveset...

Normális az, hogy keveset eszem, mégis minden reggel van székletem?

Figyelt kérdés
Kicsit idegesít a dolog,hogy ahogy felkelek fél órán belül már megyek is wc-re. Vékony vagyok,igaz hogy elég keveset is eszek,de már arra is gondoltam hogy azért nem tudok hízni,mert túl gyorsan emésztek(mivel majdnem minden nap van székletem) Ezt az emésztés dolgot,hogy mennyire gyors,ki lehet valahogy vizsgálni?
2012. okt. 18. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy minden reggel wc- zel, azt jelenti, hogy tökéletes az anyagcseréd gyorsasàga. Erre nincs vizsgàlat, örülj neki, hogy ìgy van,màs rögtön hìzik, ha rendesen eszik.
2012. okt. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Mivel a vastagbél a reggeli 5 és 7 óra között a legaktívabb, az a tökéletes, ha az űrítés is ekkor történik.
2012. okt. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én hízni szeretnék,tudom hogy ahhoz sokkal többet kellene ennem. És az normális hogy mostanában úgy érzem hogy csak bal oldalon mozognak a beleim? Kicsit furán hangzik,de mintha a jobb oldalon nem is éreznék bélmozgást.
2012. okt. 18. 22:42
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

Legtöbben egyáltalán nem érzünk bélmozgást, ezzel nem kell foglalkozni, a szervezet tudja a dolgát.

Annak meg csak örülj, hogy minden reggel tudsz wc-re menni; ez a normális.Akkor is, ha vékony vagy és keveset eszel.

2013. febr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!