Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Igaz az, hogy ha ritkán...

Igaz az, hogy ha ritkán eszünk pl napi 1x jobban hizlal, mintha többször keveset?

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem igaz.

Logikus, hogy ha ritkán eszel sokat, a szervezeted alkalmazkodik: átáll a raktározásra.

2012. okt. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Igen, mert ha sokàig nem eszel, a szervezeted azt hiszi ínséges időszak van, így mikor legközelebb eszel, sokkal többet raktàroz el, hogy felkészüljön a következő 'ínséges' időszakra.
2012. okt. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én hizni szeretnék,akkor elég,ha pl délben és este eszek? Vagy napi 1x inkább? Az a baj,hogy ezt nem birnám,szerintem elájulnék. Igy is sovány vagyok :(
2012. okt. 20. 22:00
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Mondjuk egyél napi kétszer nagy adagokat. Meg vannak ételek, amik segìtenek hìzni, sajt, sajtkrém, vajkrém, kenyér, édességek, fagyi stb., egyél több ilyesmit. Sportolâssal is felszedhetsz egy kis husit, ha nagyon vékony vagy.
2012. okt. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha hízni akarsz ne egészségtelenül egyél, hanem többször, olyat, ami hízlal.
2012. okt. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ha egy nap kevesebb eszel,de nagyobb adagokat,akkor inkább hízni fogsz.
2012. okt. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!