Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hirtelen pánikrohamok, evési...

Hirtelen pánikrohamok, evési zavar, akaratlan izomrángások, a levegövételemmel is lehet vmi. Pszichiátrián is voltam. Dokik szerint minden oké. Kiújultak a tüneteim, fáj a gyomrom és kaja után szédülök, majd elájulok! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 09:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Dettó,mint ha én lennék!

Végigjártam a gasztroenterológától kezdve mindent.Engem is elküldtek pszichiáterhez, mert azt mondták,hogy csak beképzelem, beteg az agyam.Olyan lekezelően leugatott a háziorvos,hogy csak úgy csattantam.Én is szédültem,hányingerem volt evés után, le is dobtam egy 20ast.Aztán mélyen magamba néztem, azt mondtam oké, lehet, hogy lelki gondok, de ezt nem én csinálom magammal!!!!!!

Hiába néztek hülyének, addíg mentem míg egy normális dokit nem találtam.Kiderült,hogy pajzsmirigybetegségem,hormonzavarom, és inzulinrezisztenciám van.Ezek okozták a tüneteimet!

Tehát, ha mélyen magadba nézel, és azt mondod, hogy ezt nem te generálod, akkor igenis addíg mennyél,amíg nem találsz bajodra megoldást!

2012. okt. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!