Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Táplálkozzunk egészségesen,...

Táplálkozzunk egészségesen, havi 60-70 ezerből? Mégis hogyan?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 12:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

hányan?

ennyiből még egy 4 fős család is tud egészségesen táplálkozni...

persze nem a legdrágább bio(nak hazudott) bélszínre kell gondolni.

2009. aug. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
kedves válaszoló, figyelek....
2009. aug. 12. 12:53
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Egészséges táplálkozás=

Változatos étrend, napi ötszöri étkezés, fehér húsok, halak, sok zöldség, gyümölcs, gabona.

Tészták, krumpli helyett főzelékek, saláták, rizs.

Kevés cukros étel, kevés kenyér, kevés vörös hús.

Mi ebben az olyan drága? Mitől drágább, mint a nem egészséges?

2009. aug. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hát nem tudom te mennyiből gazdálkodsz, de ezek az ételek, pl. hal, rozskenyér, bizonyos zöldséget, nem olcsók. sok ember kifizeti a csekjeit, és alig marad pénz normális kajára....
2009. aug. 12. 13:13
 5/13 anonim ***** válasza:

így van.

nagyon boldog lehet, akinek havonta 60-70 ezer ft jut csak kajára...

mediterrán étkezést folytatók élnek a legtovább.

pl. dél olaszország.

és ők sem a gazdagságukról híresek.

nem drágább a hal, mint a vörös húsok.

és a zöldségek sem drágák általában, esetleg pár különlegessék, de nem kell mindennap azt enni.

2009. aug. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ha a havi 60-70ből még a számlákat is bekell fizetni, akkor megértelek....nálunk csak a számlánk ennek a duplája..:S
2009. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, ez engem is bosszant. Nekem egy ismim nagyon odafigyel arra, mikor mit eszik. A sok zöldség, gyümölcs drága. Ha megkívánom a kenyeret, az sem mindegy, milyet eszem. Kevés pénzből nehét egészségesen élni, mondjon akárki akármit.
2009. aug. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
ÉN IS 70ezer forintból vásárok ennivalót meg a tisztítószer is benne van+MOSÓPOR.De én ráérek mert nyugdíjas vagyok.Mindig a reklám újságokat nézem.És ahol olcsó a hús vagy más valami abból többet veszek.Pedig férjem hús-hússal eszik.3felnőt él eböl a pénzből.Ha nem szaladgálnék az egyik ABC a másikba.Biztos hogy kevés lenne.
2009. aug. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
mi édesanyámmal ketten élünk egy fizetésből,és albérletben!teljesen egészségesen táplálkozunk,nem megoldhatalan a dolog!sztem az a titka hogy figyelni,vagyis inkább kitapasztalni kell hogy hol kaphatod meg legolcsobban a dolgokat!
2009. aug. 13. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ne vegyél kólát, cigit chipset!


hol élsz ha városban akkor nem de ha falun termeld meg magadnak amit lehet és tedd el télire. Idény szerint egyél zöldséget, gyümölcsöt és ne reklám szerint.

Nyáron pénz kidobás a déli gyümölcs.

járhatsz szedd magad akciókra is.

Ja és zöldséged gyümölcsöt piacon, baromfit a baromfi boltban érdemesebb venni mint a hipermarketekben.

2009. aug. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!