Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek baj ha 12 éves...

Szerintetek baj ha 12 éves vagyok (6. osztályos) és csak 35 kiló? Mert többi osztálytársam sokkal nehezebbek mint én.

Figyelt kérdés
Ja, és hiába eszek nem hízok. :(

2013. jan. 12. 12:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőm 8. os és 37 kg. Szerintem kevés. Ő sem tud hízni
2013. jan. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Inkább izmosodj!
2013. jan. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
ne nyávogj, ha hízékony lennél akkor meg az lenne a bajod.
2013. jan. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Utolsónak üzenem hogy én nem nyávogok, csak hízni akarok. :)

2013. jan. 12. 13:15
 5/18 anonim ***** válasza:

Ha nem hízol, nem eszel eleget. Ilyen egyszerű. Egyébként se hízz, hanem izmosodj, mert akkor lesz később jó alkod.


Egyél sok húsfélét, zöldség gyümölcs is kell, és jó barátod lesz a rizs és a natúr zabpehely, teljes kiőrlésű kenyérfélék, tészták. Ezeket igyekezz minden nap fogyasztani, de főleg a húsra figyelj. Nem kell mindig zsíros, sőt a sovány még jobb is.


Ja, és valami sport kellene.

2013. jan. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

De én tényleg nagyon sokat eszek egy nap kb. öt-hatszor, vagy többször. :/

Sportolok is. Táncolok meg minden nap van tesink.

2013. jan. 12. 17:19
 7/18 anonim ***** válasza:

13 éves vagyok, legutóbb mikor mértem 36 kiló voltam... szerintem nem baj, örülök, hogy ilyen alkatot örököltem (mert azért eszek én rendesen, csak sportolok is mellette) ! Ha nem vagy csont és bőr akkor nem baj..

Ja és a 'domborulataim' is helyén vannak korhoz illőek

2013. febr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
az osztálytársam 12 éves és 37kg... de ő még fogyni akar :o :o
2013. febr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

A tánc meg a tesi óra nem sport, hiába fárasztó... :) Nem elég megterhelő. Persze, tudom, azt fogod mondani, hogy de, mert tényleg nagyon elfáradsz... de a sepregetésben is el lehet fáradni, mégsem lesz tőle senki izmosabb.


Atlétika, küzdősport, testépítés... ilyesmikre gondolok. Főleg az atlétika. Láttál már sprinter csajt, ugye?


Mégegyszer leírom: nem eszel normálisan. Leírtam miket kellene. A szalámis kenyér nem jó.

2013. febr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A tánc az rohadtul sport... amúgy meg a tesi óra meg a tánc is mozgás, rendszeres, tehát most az egy dolog hogy nem konkrét Sport.. kicsit gondolkoznod kéne mielőtt osztogatod az észt..

Amúgy meg, ha reggelire neki a szalámis kenyér esik jól, akkor hadd egyen már azt! Reggelre nehezen lehet 'hízlaltatóbb' ételt enni. Lehet lepontozni csak már nagyon bökte a szememet a kommented kedves utolsó

2013. febr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!