Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tejcukor es -feherje allergias...

Tejcukor es -feherje allergiasoktol erdekelnenek fözesi tippek, mit mivel a legjobb helyettesiteni?

Figyelt kérdés

Nalunk sajn mas allergiak is vannak, mellette dieta, meg a ferjem külf-i meg valogatos is, de nem akarom tulbonyolitani a dolgot, most csak a kerdesben irtra keresek valaszt.

Pl ma soskat csinaltam nekem es a gyerekeknek, rizstejjel. Teljesen mas ize lett, senki sem ette meg kivülem, mivel a tejfel savanykasabb ize helyett edeskes lett a rizstejtöl. A rizstejet amugy ugy kaptuk, es fogalmam sincs, mit csinaljak vele, de 5 napon belül el kell fogyasztani. (Kavet nem iszunk, rizsfelfujt es egyeb edessegeket nem akarnak, en se szeretem nagyon, palacsinta eddig finom volt csak vizzel is...)

Lehetöleg olyanok valaszat kerem, akiknek bevalt valami, tehat tapasztalta es csak nem itt-ott olvasott erröl.



#tejfehérje allergia #Tejcukorallergia #proteinallergia
2013. jan. 23. 16:51
 1/1 A kérdező kommentje:
Föleg a tejfel helyettesitese erdekelne, amire csak szojatejfelt lattam eddig, es sajnos szojara is allergia.
2013. jan. 25. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!