Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen béltisztító módszer a...

Milyen béltisztító módszer a legjobb, amivel valóban méregteleníteni tudok?

Figyelt kérdés
Az internet sok hülyeséget ír,én szeretnék méregteleníteni,mert érzem,hogy eléggé egészségtelenül tele van káros anyagokkal a szervezetem...stb. Természetesen fogynom sem ártana,de elsősorban a tisztítás a fontos most,mert már mindenem fáj tőle...főleg a beleim,hasam.Szívesen venném,ha írnátok ötleteket..mindenre vevő vagyok,kivéve az alma,az az egyetlen táplálék,aminek a szagát sem bírom elviselni,minden mást szívesen kipróbálok.Előre is ksözi a tippeket.

2013. febr. 24. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Én meg azt olvastam, hogy teljesen felesleges a béltisztítás, viszont az erre adott tippekkel elég jól lehet keresni. De ha kicsit könnyítené szeretnél az emésztéseden, vegyél egy üveg extra szűz oliva olajat és reggelente éhgyomorra vegyél a szádba egy evőkanállal. 8-10 percig szürcsöld át a szádban, a fogaid között és a szád egész belsejében, majd köpd ki. A szükséges mennyiség felszívódik a száj nyálkahártyáján keresztül tisztítást végezve. Habos, sűrű képződényt kapsz, ez lesz a végeredmény. Egy hónapig reggelente ismételd ezt.
2013. febr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A béltisztítás baromira nem hasznos, inkább ártalmas.
2013. febr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Annyit tegyél meg ezért,h 1 napig csak folyadékot,gyümölcs leveket fogyasztasz,utána 1-2 napig kerüld a zsíros,fehérje tartalmú ételeket. Ez elégséges.
2013. febr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Erről jut eszembe: egy ismert TV-s mesélte egyszer /nő/, hogy a jónéhány évvel ezelőtt felkapott és divatos bélmosásba majdnem belehalt. Ennyit a béltisztításról.
2013. febr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaj,aranyosak vagytok,de nem szó szerint értettem a béltisztítást...mármint eszemben sincs,hogy átmosassam a beleimet...csak Karácsony óta nem bírtunk normális étrendre térni,meg sok vendég volt,így egy picit több alkohol is elfogyott,emiatt érzem,hogy kissé egészségtelen a szervezetem...inkább a méregtelenítésen van itt a súly...ez az olivaolajas dolog nem rossz,mindig van itthon,szeretem is,bár eddig csak saláta öntetnek használtam...de megpróbálom!Azért még egyszer köszönöm az aggódásokat,és a tippeket is!! :)
2013. febr. 25. 07:51
 6/6 anonim ***** válasza:

A bizonytalan hasi panaszaid a gluténtól is lehetnek. Pár hétig ne fogyassz gabonákat, de így tejtermékeket sem. Ezek idővel mindenkinél panaszt okoznak. Gyakorlatilag az 'egészségtelenül, káros anyagokkal vagy tele' egy jó megfogalmazás. Már ha eszel kenyeret, lisztet vagy tejterméket, mert ez esetben lehet ez a baj.

A burgonyában, hüvelyesekben is vannak olyan bélfalat károsító anyagok amelyek okozhatnak panaszokat, növeli ka bélfal áteresztő képességét (az Áteresztő Bél Szindróma pedig korunk aduásza, rengeteg eddig megmagyarázhatatlan betegségre megjött a magyarázat, csak még nem szokás felismerni..)

2013. febr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!