Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A spáros, pizza ízű melegszend...

A spáros, pizza ízű melegszendvicskrémben mik azok a kisebb-nagyobb vajszínű darabok?

Figyelt kérdés

az összetevők szerint kb 30 % húst tartalmaz, azok lennének azok ? nem tudom, nekem túl omlósnak tűnik ahhoz, hogy az hús legyen. bár ki tudja, hogy kezelik...

lehet, hogy egy kis beteg lóhús : )

na jó, vicceltem, de egyébként tényleg nincs ötletem, ha valaki esetleg tudja, írja meg !



2013. márc. 6. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs igy látatlanban nehéz, ha majd veszek olyat megnézem addig olvasd el az Összetevők listáját. Esetleg leirhatnád és akkor többet tudnánk segíteni. Bár abba sem írnak bele mindent sajnos :S
2013. márc. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

összetevők:

ivóvíz, paradicsompüré (21,3 %), marhahús (14,2 %), sertéshús (14,2 %), kukoricakeményítő, étkezési só, vöröshagyma, cukor, borecet, fűszernövények (oregano, bazsalikom) és fűszerek.


nyomokban glutént, tojást, szóját, tejet, zellert, mustárt és egy kis döglött lóhúst tartalmazhat.


pontosan ezt írja a csomagoláson, kivéve a lóhúst, mert azt én találtam ki.

ötletek ?

2013. márc. 6. 18:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek közül bármelyik lehet :D
2013. márc. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

A lóhús túl drága egy ilyen ócska sz.arba.


Hús lehet, ugye ez nem színhúst jelent, hanem egy csontokról lekapart trutyit, az is ugye szétfőve.


De lehet hagymadarab is.

2013. márc. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ócska szarba ?

tavaly az egyetemen hónapokon keresztül az étkezéseim 70 % -át májkrémes krumpli tette ki. ahhoz képest meglehetősen finom a spáros melegszendvicskrém.

mindegy, köszönöm a válaszokat !

2013. márc. 6. 23:17
 6/6 anonim ***** válasza:

:D


Én károsnak is tartom az egyetemet wazzeee :D

De melyik volt az az elborult beteg élelmiszermérnök (kolléga) aki először kitalálta hogy minden állati cuccot össze lehet darálni fűszerekkel egy konzervbe? Nagy koponya lehetett, de valahol erkölcstelennek is érzem hogy ilyeneket etetnek meg az emberekkel :D

2013. márc. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!