Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Csokifüggő vagyok! Valaki...

Csokifüggő vagyok! Valaki tippek, hogy mivel tudnám legyőzni? Állítólag a függőbetegségek komolyak, és egyszerűen képtelen vagyok leszokni róla, minden nap ennem kell csokit vagy édességet! Váá help!

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Teljesen normális vagy! Én is csokifüggő voltam, akárcsak Gombóc Artúr...de a korommal arányosan jött is a cukorbetegség, ahogy elő van írva...elmagyarázták ez mivel jár...


nem fogod elhinni...azóta semmi édességet nem eszem.

(nemszívesen írom le, de néha jólesne bekapni valami keserű csokit legalább. de nem!)


amíg nincs semmi bajod, nyugodtan nassolj...megnyugtat, az biztos. nagy örömszerző forrás,milliók tudják ezt a csodás tulajdonságát.

2013. ápr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tehát ha folytatom akkor lehetséges hogy cukorbeteg leszek?
2013. ápr. 9. 16:37
 3/12 anonim ***** válasza:

jaaaj neeem... én nem ezt írtam.. én nem ettől lettem cukros...

a csoki az nem játszott szerepet..


Jézusom...én nem azt írtam ,hogy a csoki árt, én azt hogy jó!Gondolom nem tolod kilószám az arcodba...?


az csokit módjával, lassan, nagy élvezettel kell szopogatni. Meg kell adni a kellő tiszteletet a csokina ugyanúgy, mint a dohányos a ciginek, aki lassan, állva, teljes nyugalomban szív egy staubot..


ha már nem figyelsz oda, hogy milyen a csoki íze, és mennyit ettél, na akkor nincs tovább értelme...


a cukorbetegség más műfaj...

2013. ápr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor jó, de még nagyon félek hogy elhízok! Azt meglehet valahogy akadályozni?
2013. ápr. 9. 16:52
 5/12 LidoKain ***** válasza:
100%
rendszeres mozgással és szénhidrát elkerülésével! :) kevés csokit lehet enni, de ha nem akarsz elhízni akkor sokat semmikép!
2013. ápr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Ha kívánnál valami csokit egyél inkább gyümölcsöt! Annak is van cukortartalma de nagyon kevés. Amikor hazaérek benézek a hűtőbe és akarok valamit enni, de csoki nincs ezért eszek narancsot sőt ma hazajöttem narancs sincs, most már répát eszek...
2013. ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt a gondom, és már egy hete nem eszem édességet, hanem inkább több főtt kaját eszem, vagy még egy kis gyümölcsöt, pl. banánt, kiwit, almát, és már nem is kívánom a sok sütit meg csokit! Hidd el, pár nap alatt kiürül a szervezet, addig meg kitartás!:)
2013. ápr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Ha igazán leszeretnéd győzni ezt a "függőséget" akkor pl kezd el most és ne egyél többet. Nincsenek házi praktikák, vagy varázslatok. Csak akaraterő kell és kitartás...

ha nagyon nem bírod, akkor esetleg tejben feloldva keserű kakaóport édesítőszerrel készíthetsz. Ez is finom csokis és ha shakerben csinálod akkor egy habos csokishaket kapsz. Kalória alig van benne és a lényeg, hogy nem mocsok cukor édesíti ami felviszi az inzulinszinted.

2013. ápr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

maradjunk a csokifüggőségnél. szóval lehet csokizni, csak inkább keserűcsokival. a kiváló minőségű fekete csoki az nagyon drága ugyan de általában 75% feletti kakaótartalommal..és kakaóvajjal.


mindent mértékkel, és nem lesz baj.

2013. ápr. 10. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

En azt ajanlom h keszitsd magad az edessegeidet es ne cukorral edesits, hanem vagy Stevia-val vagy nyirfa cukorral.


Az igazi cukor valoban cukorbetegseghez fog vezetni, de magaval a csokival semmi baj nincsen. A cukor a baj. 100%-os pek/foznivalo csokit vegyel es edesitsd a fent emlitettekkel kedved szerint!


a Stevia-tol es a nyirfacukortol nem lesz bajod. Kiveve ha erzekeny vagy a nyirfacukorra, akkor hasmenest okozhat. A stevia viszont semmilyen korulmenyek kozott sem artalmas.

2013. ápr. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!