Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sokat ettem ma? 16/L

Sokat ettem ma? 16/L

Figyelt kérdés

szendvics(sok zöldség,kevés husi,vaj,zsemle)

joghurt+kakaópor

alma

nutella

füstli virsli (2db)+ 1tojás+majonéz,uborka

1 szelet torta

pöttyös guru

süti



2013. ápr. 14. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha jól laktál akkor pont annyit amennyi kell, ha éhes maradtál akkor keveset, ha túl telítettnek érzed magad akkor igen-.-

Amugy ha arra vagy kíváncsi hogy elhízol-e ettől akkor:

Ez egyáltalán nem sok mennyiségre, csak rengeteg benne az édesség, azaz kalóriára sok.

2013. ápr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nutella, kakaó,torta, süti,pöttyös, ha ezek helyett gyümölcs ,zöldség lenne,valami husival akkor tökéletes
2013. ápr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az igen van ám édesség. :D
2013. ápr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 sippara ***** válasza:
tehát gyakorlatilag ettél egy szendvicset, meg két szál virslit, a kettő között (illetve utána) meg tömted magad mindennel, ami édes és hízlal - és még csak fél négy van!
2013. ápr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igen kis malacka
2013. ápr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
egy hét alatt nem eszek ennyit
2013. ápr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szendvics: nem sok zöldség, mert egy nagy zsömlét ettél hozzá, tökéletesen feleslegesen. Ez sok, sok keményítő, amire pont ekkora szükséged van:


semennyire nincs.. mindegy, legalább ízlett akár a torta, pöttyös.. Te édességeken, cukron, tejterméken élsz. A füstli nem igazán számít húsnak, a tojás és az alma jó húzás volt.


A többiért én már nem is tudom mit csinálnék.. hogy engednek egy fiatal, 16 éves lányt így enni.. pff.. ezért vajon ki a felelős?


Külön megjegyzés: a tortáról tudod, hogy édesség.. de eszed, hát egs. Na de a joghurt.. pont olyan ergya, mint a torta, ezt tudtad?

2013. ápr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
miért lenne a joghurt az?amúgy az egyik kedvencem...
2013. ápr. 15. 21:33
 9/11 anonim ***** válasza:

Mert ugyan olyan nagy inzulinszint emelkedést okoz mint a cukros kaják :D


Ne feledd, a tej a BORJÚ tápláléka, aminek híznia kell.

2013. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ez remek, mert a cukor és a tej(termékek) teszik ki az étkezésem 90%-át.de próbálok változtatni...valami tanács?a közhelyekből nem kérek,elég volt már,semmi nem segített!
2013. ápr. 15. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!