Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » REflux vagy esetleg terhes...

Dinus87 kérdése:

REflux vagy esetleg terhes lennék?

Figyelt kérdés
Korrábban már voltak olyan tüneteim melyek tethességre is Utalhattak de terheségi tezstem negativ volt.Esetleg lehet korán csináltam meg.Hozzá tezsem mostanában csak beszételő vérzéseim vannak.Egy párnapja égő érzést éreztem hol a torkomban hol nyelő csövemben.Pedig semmi olyan ételt nem ettem ami gyomorégést okozhatna.TEgnap pedig felfedeztem hogyha kolát iszom szünik ez az érzés.Pedig tudtomal a cola növeli a savat.Hasi fájdalmaiim mostanában voltak de csipő tájékon és mai nap elég erős barnázásom volt.Meg még annyi hogy cigit nem nagyon birom manapság.SEgítsetek?

#Terhesség vagy reflux lenne?
2013. ápr. 29. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:

A gyomorégés a terhesség utolsó trimeszterében jellemző, mert a baba összenyomja a gyomrot is.


De ettől még lehet refluxod és terhes is lehetsz egyszerre, mi innen nem tudjuk megmondani, menj el nődokihoz, mert az az igazság, hogy össze vissza hordasz itt mindent.


A kólának semmi köze a pecsételő vérzéshez, gyomorpanaszokra általában jó, mert fertőtlenít. A cigitől viszont éghet a torkod, ha épp nem a savtól.

2013. ápr. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom hogy Kolának semmi köze a pecsételelő vérzéshez.:)Amugy a pecsételő vérzés miatt már voltam nőgyógyásznál sőt mennem is kell majd vissza.A Kolát a GYOMOR SAV MIATT ÍRTAM MIVEL OLVASTAM HOGY AZ NÖVELHETI GYOMOR ÉGÉST EZÉRT FURCSÁLTAM HOGY NEKEM NEM OKOZ GYOMOR ÉGÉST HA NEM NYUGTATJA OTT AHOL KORÁBBAN ÉGÉS ÉREZTEM.dE REMÉLEM INKÁBB HOGY BABA LEZS MERT MÁR NAGYON SZERETNÉNK.
2013. ápr. 29. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!