Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyennek találjátok az...

Milyennek találjátok az étrendemet? Csak úgy kíváncsiságból, ha már olyan kérdezik mások is.

Figyelt kérdés

Nem végzek komoly fizikai munkát, de gyalog megyek a munkahelyemre, kb 3 km és koraesténként jógázok kb fél órát.

A mai kajám:

reggeli fél pár virsli egy szelet teljeskiőrlésű kenyérrel és egy bögre tej

ebéd egy tányér húsleves cérnametélttel, 1 db főtt csirkecomb

délután egy cézár saláta

vacsora paracsidomos hal konzerv fél szelet t.kiőrlésű kenyérrel

Ásványvizet szoktam inni csak, egy nap 1,5 l-es üveggel elfogy. Viszont kávézok. Reggelik általában tükörtojás vagy virsli, vagy joghurt, ami gyorsan megvan. Valamilyen levest minden nap eszek, délutánonként vagy saláta vagy gyümölcs. Vacsora összetétele általában hasonló a reggelihez. Néha, kb. 2 hétben egyszer megkívánom a csokit, olyankor szoktam enni egy szeletet.

Kiegyensúlyozottnak mondható-e?



2013. ápr. 29. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez így egész jó! Kiegyensúlyozott, mondjuk a testmozgással és munkával együtt egy kicsit kevésnek tűnik. A folyadékbevitelt is lehetne növelni, főleg most a hőségben.
2013. ápr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én még soknak is gondoltam az étel mennyiségét! Persze, nem szeretnék hízni nagyon! Természetesen nyáron sokkal több folyadékot iszom és a gyümölcsválaszték is nagyobb, azzal nem lesz gond!
2013. ápr. 29. 22:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is korrekt. Ha csoki kívánsz egyél 1-2 kocka étcsokit, heti szinten beiktathatsz egy kis magot is.
2013. ápr. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5ször egyél inkább ha megoldható , és kevesebb mennyiséget. A levesben igazából nem sok hasznos dolog van...ebédre - csirke,rizs,krumpli,hal,zöldségek hasznosabbak (ha marad mehet belőle egy kisebb adag később is még aznap). Vacsorára jó a túró is. A folyadék nagyon kevés, próbálj 2-2,5l inni. Ha nem eszel előreelkészített ételeket, junk food-ot és társaikat, mint a mai emberek túlnyomó része akkor egész jó amit csinálsz( habár a virlit, meg az izesitett joghurtokat hanyagolnám a helyedben:D)
2013. ápr. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hagyományos magyaros megbetegítő táplálkozás.

Tk. kenyér, tej, ócska húspótlék.


Nyilván nem kell az örök egészségtől tartanod, de tagadhatatlan hogy finom a tej is, a kenyér is, a joghurt is. Igazából szerencsejáték hogy kinek mennyire éri meg enni ezeket.

2013. máj. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi Harcmuves! Tudom, hogy szar kaják ezek, de legalább nem mekis meg előrekészített meg zacskós kajákon élek.

Másik válaszolónak is köszi a választ! Általában natur joghurtot eszek vagy kefírt. Szoktam enni sokszor túrót, meg sajtot is. A meleg beköszöntével már most több folyadékot iszom...

2013. máj. 2. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!