Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egészséges táplálkozás?

Kicsi321 kérdése:

Egészséges táplálkozás?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Segítségeteket kérném.Órára egy prezentációt kell beadni az egészséges táplálkozásról hogy pl.:a sajt az miért egészséges mert ez meg ez a vitamin van benne stb.Kérlek segítsetek.Köszönöm előre is mindenkitől.Még olyanokra gondolok hogy leírni hogy mennyit miből ajánlatos és miért. Köszi :)

2013. máj. 22. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Arról akarsz írni, hogy a sajt miért egészséges (halál nagy kamu) vagy valóban az egészséges táplálkozásról.


A kérdés az, hogy ha a valóságról írnál (ami neked nyilván jó, mert megismernéd a valóságot) akkor megbuktatnának, vagy elgondolkodnának hogy hmm hát érdekes munkát adtál le?


Mert én felajánlom neked a valóságot, csak ha nem azt akarják hallani, hanem azt hogy a rohadt tej meg sajt az milyen jó, akkor talán nem az igazságot kéne a prezentációba belevenni.


Tehát ezt döntsd el előbb. Egészséges táplálkozás / divatkamu 'egészséges' táplálkozás amitől mindenki elhízott és beteg lesz..

2013. máj. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"sajt az miért egészséges"

Fordítsd meg: Miért, a sajt egészséges?

Az előttem szóló Tápinak nagyrészt igaza van, bár én nem keverném össze a tejsavbaktériumok áldásos tevékenységét holmi rothadással.

2013. máj. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
már készen vagyon vele!! de azért köszi. :)
2013. máj. 23. 17:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért ezt olvasd el.

Csak egy apróság

[link]

2013. máj. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!