Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért puufadok fel gyakran?

Miért puufadok fel gyakran?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz az emésztésem.gyakran vagyok felpuffadva, de általában csak esténként, reggelente pedig "morognak" a beleim, meg van, hogy napközben is, holott nem vagyok éhes.

szedtem szűztea kapszulát, de egy szemtől is egész nap hasmenésem volt és valami hosszútávú megoldást szeretnék, illetve a probléma oka is érdekelne.lehet a rendszertelen étkezés miatt?nem mindig tudok gyümölcsöt, illetve tejtermékeket enni.gyakran szendvcset eszem és zacskós ételeket.köze van ezekhez?


2008. jún. 18. 16:07
 1/2 A kérdező kommentje:
gyakran érzem azt, h wc-re kellene mennem, mert ott van bennem, de aztán nem jön semmi, általában ilyenkor szokott morgni a hasam, és van úgy, hogy már este el kezd fájni, de csak reggel tudok wc-zni.
2008. jún. 18. 16:15
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
hát, a rostszegény étkezés könnyen lehet okozója. át kéne állnod a sok gyümölcs/zöldségre. illetve kefír, joghurt. előbbi nagyon sokat segít nekem is.
2008. jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!