Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Amikor colat, fantat, icetea...

Amikor colat, fantat, icetea vagy egyéb ilyen 'egészséges' italt fogyasztok, akkor valamilyen "váladék" vagy nem is tudom mi, az ital lenyelése után a torkomon marad és ki kell köpnöm. Mi ez, mitől van ez?

Figyelt kérdés

2013. máj. 28. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
A sav ami az üdítőben van, pl. csersav felmarja a lerakódott lepedéket a szájpadodról.
2013. máj. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor ez szájhigiénia miatt van?
2013. máj. 29. 22:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem úgy értettem, hogy nem tiszta a szád, hanem a nyálkahártyát bontja meg és összesűrűsödik mint egy takonycsula.
2013. máj. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor mondhatjuk, hogy ez természetes és ez így is marad?
2013. máj. 30. 19:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt hallottam, hogy a pepsi, maggi, lipton egyik titkos hozzávalója az elabortált magzatok veséjéből kivont anyag, ami remek ízfokozója eme termékeknek. Ha már iszod, cocát igyál és vágj bele egy citromkarikát :) Ha megkívánom az üdítőt, én szinte kivétel nélkül a cocát innám... Ha pedig zavar az a valami a torkodban, ne idd. Ez csak a saját elméletem és kikövetkeztetésem volt, nem biztos, hogy tényleg a savaktól van. Teánál nincs ilyened?
2013. máj. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De, a legtöbb italnál. Ma pl egy 25%-os baracklé volt. De ha jól emlékszem volt már ízesített sör miatt is.. Igazából egy jó ideje már csak ásványvizeket iszok, csak olykor-olykor iszok mást.
2013. máj. 31. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!