Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kaloria szamolos dietat...

Kaloria szamolos dietat tartok mar 2hete es mindig betartom a keretet a heti fel kilo fogyashoz. Miert nem latszik? Mit csinalok rosszul? Edesseget egy heten egyszer ha eszem, vasrnaponkent.

Figyelt kérdés

2013. máj. 30. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Két hét, és heti fél kilósra álltál be. AZ mínusz 1 kiló, mégis mi látszódna? A súlyod alapból változik 1-3 kg-ot mindenféle fogyás nélkül.
2013. máj. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd be fog indulni a fogyás, ne aggódj! Kell idő, míg átáll a szervezeted! Sajnos egy fogyókúra sem olyan, hogy szinte azonnali eredmény lenne látható! Türelem!
2013. máj. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Me Gusta válasza:
A be fog indulni és a türelem címszavakon kívül, nem tudom milyen rendszerességgel eszel és mennyi folyadékot fogyasztasz. Én is kalória számolást csinálok 10 hónap alatt 16kg-ot fogytam. AMI FONTOS: NAPI 5x egyél!! (tízórai és uzsonna gyümi vagy zöldség) IGYÁL SOK FOLYADÉKOT!! (napi 2 liter VIZET!), kerüld a kenyeret, zsemlét, tésztát (csökkentsd a minimumra). ÉÉÉS 18:00 UTÁN NEE egyél!! :) Sok sikert a továbbiakban! 23/L
2013. máj. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert nem a mennyiség, hanem a minőség az elsődleges.

1200 kcal kenyér az sz.arra sem jó.

Hús és zöldség, zsír meg mehet több is, nincs értelme kikalóriázni..

2013. máj. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pontositanek egy kommenten...(18:00 utan ne egyel)

lefekves elitt 1-2 oraval mar ne nagyon egyel,de akkor is megengedett a sovany turo pl edesitovel es citrommal es olyan ize van mint a kremturonak..aldiban tudsz venni 230 ft ert sovany kremturot...edesseg helyett mig dietazol valaszd az alternativ megoldasokat mert a cukor gatolja a zsirbontast!


Plusz ne kaloriat szamolj..inkabb ch mennyiseget csokkents! Ha javareszt chbol viszed be a napi keretet szart sem er. Plusz figyeld a zsirt is. A feherjet noveld meg. Mivel turelmetlen vagy javaslom hogy valaszd az "onsanyargatos" modszert amikor is csak csirke,hal,barnarizs,salata,zoldsegek,turo,tojas van teriteken. Ezekbol egyel a napi kaloriaszuksegletednek megfelelo mennyiseget. Egy het alatt latdzani fog..na nem a merlegen:)


Inkabb testepito oldalakat olvass,ne nok lapjat

Hajra! :)

2013. okt. 5. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Doros ***** válasza:

Utolsó hozzászóló:

Látom, hogy több éves a kérdés, de mindig dühít, ha olyen okosságot olvasok, hány óra után ne egyek.


Azt egyik ilyen tanács adója sem kérdezi meg, mikor keltem és mikor akarok aludni menni.

2019. júl. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!