Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért hízok folyamatosan?

Miért hízok folyamatosan?

Figyelt kérdés

segítsetek kérlek, nagyon kétségbeestem!

173 cm magas lány vagyok, versenysportoló, -57 kg-ban szoktam indulni. sose volt gond a súlyprobléma, egészségesen eszem, minden nap burális edzéseim vannak, és 1 hónapja valamiért elkezdtem hízni, de irreálisan... fogalmam sincs miért, eddig mindig max 60 kilóra mentem fel, de könnyedén leadtam... 1 hónapja, folymaatosan hízok, de van, hogy 1 nap FÉL kilót... elkezdtem beöltözni edzésekhez, csak zöldséget, halat ennsi, stb.. és ma reggel 68 (!) kilot mutatott a mérleg.. azt hittem rosszul leszek. ha a tükörbe nézek én látom magamon a változást, de amugy senkinek se tűnt fel. segítsetek! Ősszel versenyszezon nekem meg le kell adnom 11 kilót.. és csak hízom edzés és egészséges kevés kaja mellett. gondoltam rá, hogy veszek vmi zsírégető edzés bógyót.. vélemények? :/


2013. júl. 22. 10:19
 1/7 anonim válasza:
Egyéb változások az életedben? Fogamzásgátló, gyógyszer, stresszes időszak?
2013. júl. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát előbb nézess egy labort / vese funkciók/

E zsír, nem lehet hogy ödémásodsz, vizesedsz és azért?

Az edzéseket ugyanolyan jól bírod, mint eddig?

Menzesz rendben?

2013. júl. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy? Kéne egy teljes vérkép is.
2013. júl. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigy vizsgálat és hormonvizsgálat. Ezenkívül minden életviteli változás összegzése.

Ezeket mindenképp elemezned kell, különben nem kaphatsz tiszta képet.

2013. júl. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát kb 2,5 hónapja hagytam abba a fogamzásgátló szedését, akkor már 2 kilo jött fel rám, de azóta nem is jön meg rendesen. lehet, hogy ez az oka? alacsony hormontartalmú volt.
2013. júl. 22. 13:02
 6/7 A kérdező kommentje:

igen, az edzések ugyanolyan jól mennek. meg ha rámnéz valaki még mindig azthiszi, hogy 55 kilo körül vagyok.. de én tényleg látom magamon. szóval akkor el kéne mennem kivizsgálásra?

köszönöm a segítségeket:)

2013. júl. 22. 13:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, a kivizsgálással semmi veszítenivalód nincs.
2013. júl. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!