Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Így meg tudom tartani a...

Így meg tudom tartani a jelenlegi alakomat?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék fogyni, csak megtartani a jelenlegi formámat. Hetente 2x járok futni, néha 2000 métert, néha 3-mat. Mellé még 2 órát kosarazom, szintén hetente kétszer. Étkezés szempontjából viszont mindenfélét megeszek, egyszóval nem vigyázok, hogy ne egyek édességet. Persze gyümölcsöt és zöldséget is eszem naponta, csak mellé még bekapok mondjuk 1-2 palacsintát, vagy gofrit, vagy lekváros kenyeret. Néha elnyalok egy fagyit, vagy jégkrémet. De azért nem eszem degeszre magam ezekkel. :D

Jó ez így? Nem fogok hízni?

175 centi vagyok, 58 kiló, 16/L



2013. aug. 5. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:

ez szervezetfüggő, de nem hinném, legalábbis nem most


viszont a cukros cuccokat nem ajánlom. Nem a hízás miatt, hanem mert olyan a cukor az idegrendszerednek, mintha drogoznál.

2013. aug. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Így biztos nem fogsz:) A lényeg és a legfontosabb hogy egy picivel többet mozogj mint amennyit eszel. én speciel nem nagyon sportolok(vhogy nem az én műfajom) ha csak a séta bele nem számít. Több éve tartom a súlyom nem hízok nem fogyok. Ha betartod nem lesz baj
2013. aug. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!