Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vitaking multi plusz mellé...

Truman Zoltán kérdése:

Vitaking multi plusz mellé még szedem a fokhagyma, brokkoli és máriatövis kiegészítőjét. Szerintetek nem veszélyes ennyit szedni hosszútávon? Nem terheli le nagyon a szervezetet?

Figyelt kérdés

2013. aug. 12. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek az étrendkiegészítők nem szintetikus szerek. Nagyon egészséges ha naponta beviszed a szervezetedbe.
2013. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem jó a táplálékkiegészítőket, vitaminokat a TV-reklán szerint szedni. Különben van is valami okod, vagy csak úgy?
2013. aug. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A táplálkozásom nagyon szerény és nincs rá nagyon módom, hogy kellően betudjam vinni a vitaminokat természetes módon. Azonban túl adagolni sem szeretném magamat, ezért érdeklődők a dolog után.
2013. aug. 12. 21:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd!

Én próbaképp, meg mert csupa jókat olvastam róla, elkezdtem szedni a MagneB6-t, ahogy elő van írva. Az első két hétbe jó is volt, úgy éreztem, hogy felélénkít, meg segíta gondolkodásban. Aztán már annyira, hogy elkezdtem álmatlan lenni. Egyre kevésbé engedett elaludni. Elhagytam a gyógyszert, és visszaállt az alvásom. Mivel magamon kívül mással nem nem tudtam tesztelni, így csak magamra tudok hivatkozni. Én úgy gondolom: ha nem vérzik a lábam, nincs miért bekötnöm. Ha mégis bekötöm, akkor legfeljebb bepállik...

2013. aug. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!