Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy egyek és mit, ha az új...

Hogy egyek és mit, ha az új munkahelyen 9-9.30ig van csak reggeliszünet,7-3ig a munkaidő,4 után érek haza?

Figyelt kérdés

A kollegáknak ez jó így, de énmegszoktam, hogy délben ebédelek, este vacsorázom a családdal. A hideg ebéddel már kiegyeznélk, de arra sincs idő.

A többiek lazán elmennek naponta többször cigizni, én nem, mégsem lehet ebédelni, pedig vinnék.

Akiket kérdeztem gyakorlatilag kétszer vacsoráznak, de az nekem egészségtelen.


2013. aug. 23. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyél 3kor, mielőtt hazamész, akkor tudsz valami könnyűt még vacsorázni is.
2013. aug. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj ki délben te is "cigizni" és közben egyél valami szendvicset.
2013. aug. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én reggelire ennék egy szelet tönköly kenyeret, hozzá pedig 2db főtt tojást és zöldséget, vagy 1 szelet sült vagy grillezett húst és paradicsomot.

Amikor mondjuk dél felé kimegyek WC-re akkor ennék előtte vmi kis könnyebb kaját, 1db banán, 1db nagyobb alma, 1 szelet cukormentes müzliszeletet vagy innék egy protein shaket-az vmennyire laktató.

Munkaidő után mikor mész haza szintén vmilyen gyümölcsöt ennék vagy joghurtot vagy kefírt.

Vacsorázni pedig 5 felé-könnyebb leves, második fogás-

ami vmilyen husos és zöldséges is.


De pl én voltam úgy h 9től 4ig bent voltam, ilyenkor reggelire-8felé- ettem egy tál rizst egy szelet sült húst és 1db főtt tojást, mellé zöldséget és annyira jól laktam tőle, hogy egészen 3-ig nem kívántam enni.

Utána már kezdtem éhes lenni, de vittem almát és banánt is, így munkaidő után azt ettem a buszon.

Fél 6-ra értem haza, akkor is azt ettem ami volt itthon, vagy ha maradt a reggeliből.

És én fogyiztam ez az idő alatt.

Amit reggel megettem, azt le is dolgoztam.

2013. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!