Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az, ha egyszerre...

Miért van az, ha egyszerre sokat iszok, borzasztó rosszul leszek, és hányingem lesz?

Figyelt kérdés

Az a sok maximum 2 deci húzóra. A barátomm folyton piszkál, hogy igyak többet, mert nyáron is naponta maximum 1 liter vagyok képes meginni, nagyritkán többet. Többször volt, hogy aztmondta, hogy most előtte meg kell innom 4 deci vizet. Miután megittam, kaptam egy fájdalomcsillapítót (az iváshiány miatt fájt nagyon a fejem), amit még le sem ment a torkomon már öklendeztem mert vízzel vettem be. Alig ment le a torkomon, és még órákig rosszul voltam.

Ha szomjas vagyok akkor is csak nagyon apránkét merek inni, mert félek, hogy visszajön.

Mitől lehet ez? Másoknak az sem okoz gondot, ha húzóra isznak meg fél liter vizet..


2013. aug. 27. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tul keves so van a szervezetedben, es a tovabbi viz beviteltol megjobban felborul az elektrolit egyensulyod. Probalj meg asvanyvizet vagy Gatorade-t inni - attol is rosszul leszel?
2013. aug. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy ezt mi okozza, csak orvos tudná megmondani.. feltétlenül menj el, mert ez tényleg nem normális. A barátod viszont tahó, már ne is haragudj, látja, hogy nem megy és erőlteti, ahelyett, hogy elvinne dokihoz.. Amíg nem tudod meg, mi a bajod, próbálj meg csak kortyonként inni. Mindig legyen nálad egy üveg víz és ha kell 5 percenként igyál egy kortyot. A gyógyszer meg nem megoldás az iváshiány miatti fejfájásra, csak feleslegesen mérgezed a szervezeted.
2013. aug. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!