Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki? aki előbb az anorexia...

Valaki? aki előbb az anorexia most pedig a bulímia poklában él?

Figyelt kérdés

szeretném ha megírnátok h miért lettetek azok,mikor és h vannak e óriási falásrohamok amikor semmi mértékre nem ügyeltek csak amit értek ehetőt megeszitek..stb


L/14-->egy EDNOS lány :S


2009. nov. 8. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Ez ÁLTALÁBAN kamu betegség....depresszió,meg ezek is mind olyan faxságok, ami akkor jön elő ha valaki nem tud mit kezdeni magával,és belebetegszik a semmit tevésbe,a jó dolgába. 14 évesen ez elég gáz....
2009. nov. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Én ugyan érintett vagyok a témában, de fogalmam sincs mi az az "EDNO".

Csak remélni merem, hogy ez nem valami "divatos" kifejezés az evészavarokra.

2009. nov. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek meg azt üzenem, hogy adjon hálát az égnek, hogy nem szenved ilyen betegségben.

Az ilyen ( inkább nem írom le milyen emberek) csak megnehezítik a gyógyulásunk.

2009. nov. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ez az EDNO számomra se világos, talán valami eating disorderes cucc, de akkor az utolsó két betűt még mindig nem vágom.
2009. nov. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Gyógyulásod....a nagy jó dolgodban annyira unatkozol,hogy nem eszel meg ilyesmi? 14 éves lány nehogy már ilyen betegségben szenvedjen....tudod mi a betegség? A rák,a leukémia és a többi, nem ilyen kamu xarok....az ilyen emberek mint te az emberiség szégyenei, és az ilyenek miatt nem tudunk egyről a kettőről jutni,mert ilyenekkel foglalkozik,ahelyett h élne,és csinálna valamit a maga sajnáltatás helyett. Egyél bazze, éljél, és nem lesz ilyen "bajod"....a nagy beteség, a "lélek éhezése" gratulálok xD
2009. nov. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem bírok leállni :'( egyszerűen nem megy!! tudjátok mennyit szenvedek nap mint nap! Bár ti nem tudjátok mert nem vagytok benne ebben az egészben...és ez nem kamu betegség!
2009. nov. 9. 14:54
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen mi nem tudjuk mert normálisan eszünk.Én 13 éves lány avgyok169 cm/49 kilóval.Egynap 2× eszek reggelit meg gyümölcsöt.Néha vacsit is. Először menj pszihologushoz.A szüleid tudják h ilyen betegségben szenvedsz?Ha gondolod irhatsz privibe is.
2009. nov. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
azért vanak falási rohamjaid mert nem egszel ugy h kell én anorexiás vagyok nekem is voltak de már nincsenek én pl. reggel egy kis répát etem ebéd negyed alma vaxsi hát ha sikerül akor 2-3 dl cola light
2009. dec. 29. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ááá
2010. máj. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!