Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Csokifuggo vagyok, ami itthon...

Csokifuggo vagyok, ami itthon van azt megeszem, ha nincs veszek, tobb mint egy tablanyi elfogy naponta, bar boldogga tesz, buntudatom is van, mert ez igy nem egeszseges. Hipnotizalast lehet kerni ilyenkor? Vagy vmi ilyesmit? Kinevetne a doki?

Figyelt kérdés
Rendszeresen sportolok es jogazom, egeszsegesen etkezem, a kenyeret is elhagytam es a cigit, kevesebbet iszom es bulizok, de a csokirol nem tudok lemondani. Ennek mi az oka? van aki hasonlo helyzetben volt? Hogy lehet lemondani rola? attol is felek hogy ha csak ugy siman nem eszem tobb csokit valami karosabb szenvedelyem jon vissza vagy alakul ki. a csoki olyan jo.... ::""(((( help :(
2013. okt. 13. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:

sztem a cukrot kívanja a szervezeted,nem?

én a loanal vagyok igy h ritkan iszom,de érzem h hianyzik valami,és akkor rajövök h a cola.

2013. okt. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
-colánál.
2013. okt. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a fokozatos leszokás segítene, vegyél először csak 50 g-os táblákat, utána kisebb szeleteket. Ez is függőség. Persze a legjobb lenne, ha nem mennél minden nap boltba. Régen és is ettem, míg volt itthon, aztán valahogy leszoktam róla, most már az sem zavar, ha van itthon, nem akarok mindet felfalni. Persze több év volt.
2013. okt. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!