Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Doktorok! Mit okozhat az az...

Masala kérdése:

Doktorok! Mit okozhat az az eletmod ahol az egyen reggelente nem eszik csak cigizik es kavezik vagy adott esetben ennek a tetejere lereszegedik?

Figyelt kérdés
Nem birom ravenni a baratnomet,hogy mielott kavet iszik egyen egy par falatot. O csak kavet iszik meg ragyujt ha szabad napos akkor meg ennek a tetejere besorozik es napi egyszer eszik.

2013. okt. 19. 12:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Off bocsi:ugy latom nem csak a ferjem kezdi igy a napot :/ Szerintem semmi jora nem szamithatnak..de a ferjem peldaul nem lat ebben semmi rosszat..szerinte csak en erzem az alkoholszagot. Nem tehetek rola de szerintem ez undorito szag ahogy keveredik a cigivel es sajna mar hazudozik is hogy tomenyet nem iszik pedig tobb uveget is talaltam amiben volt majd masnapra eltunt a tartalma. Te hogyan probalod lebeszelni,meggyozni?:(
2013. okt. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!