Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez normális? Többet eszem...

Ez normális? Többet eszem mint egy átlagos korom beli de csak hetente van székletem és rettenetesen fáj a hasam elötte . Kész kín

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem normális. Egyél több rostos ételt, próbáld ki reggelente a Mira vizet éhgyomorra. Igyál több folyadékot.

Ne szénsavas, cukrozott löttyöket.

Mozogj többet. Addig keresgélj, amíg nem találod meg a megoldást, hogy naponta tudj menni.

2013. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miket eszel főleg?
2013. nov. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vörösnefelejcs ***** válasza:
A jógában van egy pár póz, ami kimondottan a tranzitra jó. Például a nap-üdvözlet, de ha ébredéskor az ágyban csinálsz pár lábemelést, az is megmasszírozza a beleket.
2013. nov. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

+ ha már Jóga..


és persze tej. Mennyi tejet eszel? Az nagyon gáz hatásokkal tud lenni, de tipikus gluténérzékeny hasi panasz is lehet az, amit leírtál.

2013. nov. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Orvoshoz kell menni, így online elég nehéz kitalálni, hogy mitől székelsz csak heti egyszer...


okok:


- trauma (valaki piszkálta a fenekedet)

- nem táplálkozol rendesen


kb: ez a két tényező lehetséges!

2014. okt. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szamo77db ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatod valamilyen gyenge, szelíd hashajtó használatát. Tudom, hogy ez csak tüneti kezelés, de rettenetes, hogy egy héten át halmozódik a beleidben, amit ettél. Én is kínlódtam ezzel, valamikor régen. Szednem kellett egy gyógyszert és annak a mellékhatása volt a szorulás. Úgy hogy teljesen átérzem a problémádat. Én - ha esetleg szükséges - Stadalaxot szoktam bevenni. Ez csak a vastagbélben oldódik és nem kínozza meg az egész gyomor-bél rendszeredet. De azért talán jó lenne elmenni orvoshoz ezzel a problémával, mert tudni kéne, mitől van ilyen erős szorulásod.
2014. okt. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!