Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ezzel túllépem a mai kalória...

Ezzel túllépem a mai kalória keretem? 1600kalóriát viszek be maximum egy nap. +40-50perc kocogás edzésként.

Figyelt kérdés

Sajnos most nem nagyon üzemel a kalóriabázis, így nem tudom megnézni, ezért kérdezem itt.


Reggeli:

2szelet rozsos abonett kenyér

25gramm olivabogyós kecskesajt

1dl kávé, 1 dél tej egy teáskanál cukor


Tízórai:

2közepes zöldalma

kb 300gramm savanyú káposzta


Ebéd:

200g húsleves(60g benne a zuza, 15g a répa a többi lé)

180g sült oldalas


Uzsonna:

fél dl kávé édesítővel


Vacsora(lesz):

saláta(1répa, fél zöldség, karfiol)


Tudom, hogy a cukor meg a sült oldalas nem valami egészséges, de nem vagyok híve annak, hogy megvonom magamtól a jót, max mindenből igyekszem kevesebbet...

Mint pl: fehér lisztes kenyeret nem eszem, cukor heti 1x max 2x egy kiskanállal a kávémba, csokit nasit nem eszem max heti 1x reggeli után egy kis szelet csoki, és tésztákat is minimálisra szorítottam

Szóval ezekkel nagyjából tisztában vagyok.


2013. nov. 10. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezzel szerintem még nem lépted túl sőt szerintem este még nyugodtan ehetsz valami sovány húst vagy virslit. (ne oldalast)
2013. nov. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Túl, most már legalább három hónapig ne egyél semmit!
2013. nov. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kalóriakeret elképzelések nem állnak meg a gyakolatban, nem lehet eléggé pontosan meghatározni sajna.


Cserébe te elhiszed hogy a kalóriák számítanak, és mit ettél..


Rozs, kecskesajt, tej, cukor.. :(


Az ebédedet és a vacsorádat kellene ismételni, emelni az adagot (reggeli helyett is ilyeneket enni) és leszokni arról, hogy a mennyiséget figyeled-méred, ugyanis pszichés betegséghez vezet a kajálás mennyiségének figyelése. Annyit egyél amennyi jólesik, de ne írd hogy ez mennyi, ez fontos.

2013. nov. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudom, a sajt es a tej nem a legjobb


De a reggeli 1dl tejemrol nem akarok lemondani

A kecskesajt meg kuriozum volt ma nalunk, szoval ettem belolw.


Cukrot altalaban nem teszek kaveba, inkabb edesitot,de zavar a sok edeiaothasznalas.


A kaloriaszamlalast mar csak saccra vegzem, inkabb arra figyelek, hogy mindennap legyen az etrendemben gyumolcs, zoldseg es hus

Kenyer problemas...regen naponta tobbszor ettem, mostmar heti 2-3x max teljes kiorlesut, vagy abonettet...nem akarom hirtelen elhagyni, csak sovargas es zabalas lesz a vege

2013. nov. 10. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!