Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A szuleim szerint tul keveset...

Free spirit kérdése:

A szuleim szerint tul keveset eszem, de szerintem nem. Kulonben is dagadt vagyok. Egy nap kb egy pohar tejet, egy negyed szelet grillezett halat es kb 6 paradicsomot eszem. Mondjuk ma mar ettem egy pomelot is melle. Ez tenyleg keves?

Figyelt kérdés
Amugy 173 cm vagyok es 55 kg
2013. nov. 24. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen!
2013. nov. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyilván Te se gondolod komolyan, hogy ennyivel jól tudod tartani a szervezetedet... Ha félsz az elhízástól, tegyél róla, h ne szedj föl súlyt (bár a BMI alapján elég nevetséges ez az aggodalmad), de annak nem a drasztikus kalóriacsökkentés a módja, hiszen attól csak lelassul az anyagcsere. Egyél bátran húst, tudd, hogy a zsír is nagyon fontos, és NEM lehet tőle hízni, egyél nyugodtan zöldséget, amennyi jólesik, és mértékkel gyümölcsöt. A tejet a helyedben kerülném a benne lévő IGF miatt.
2013. nov. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vegetarianus vagyok
2013. nov. 24. 18:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Sokkal többet kell enni normál életvitel mellett is. Ha húst nem eszel, akkor egyél sok főzeléket, gyümölcsöt, tejtermékeket, tojásételeket, stb. Ma meg egyél vacsira egy nagy karéj fokhagymás pirítóst lágy tojással, citromos-mézes teával! Utána valami nassolni valót... Jó étvágyat!

:)

2013. nov. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rendkívül keveset eszel és semmilyen előnyöd nem fog ebből származni hosszútávon. Legyengíted a szervezeted, a tested zsírt fog raktározni, a bőröd petyhüdt lesz, fáradékony leszel stb.
2013. nov. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
háááááááát a testvérem 158 centi és ö ennyi kg szoval szedhetnél magadra egy kicsit z egéségesebb lennél hidd el velem is ez volt és hidd el szedtem magamra egy kicsit (173cm és 49 kg voltam) és jobban nézek ki a melleim is nagyobbak mindenképp csináld meg én orvos véleményét kértem ki ai adott nekem egy étrendet Sok sikert !
2013. nov. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!