Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Cukros tejtől, karamellás...

Cukros tejtől, karamellás tejtől, cukros tejeskávétól szédülhetek?

Figyelt kérdés
Napok óta előjön hogy enyhèn szèdülök, napi szinten iszok ilyesmiket, cigizek is es most hogy jön a tèl kevesebbet is mozgok, mit tehetek hogy elmúljon!?

#cigaretta #cukor #szédülés #tej #kávé #túlzott tejfogyasztás
2013. dec. 10. 06:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Normál esetben is fogyasztanak az emberek ilyen dolgokat és nem szédülnek tőle. Ha valóban ettől lenne a panaszod,akkor nem ártana egy vércukor vizsgálat. De megmérhetnéd (ilyen szédülés alatt főleg) a vérnyomásodat.A kevés mozgás,az hogy keveset vagy szabad levegőn szintén okozhatja. Amúgy hány éves vagy?
2013. dec. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
27 èves vagyok, fèrfi, úgy èrzem az átlagostól több cukor került abba a tejbe amit napi szinten megittam, kevès vizet is ittam talán túl keveset, meg a ciginèl van egy olyan hogy a napokban váltottunk goldenról, sofira esetleg ez is számíthat?!?
2013. dec. 10. 08:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Az alap ilyenkor az,hogy nem jut elegendő oxigén az agyadba. Próbáld meg,hogy kevesebb cukrot fogyassz(de igazság szerint egy ép és egészséges szervezet ezt még tudja "tolerálni"),sokat menj szabad levegőre.
2013. dec. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja! És persze,ha keveset iszol,csökken a vérnyomás,ami szintén okozhatja.
2013. dec. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Eddig is ittad ezeket napi szinten? Mert akkor nem hiszem, hogy ez okolható, hiszen elvileg már hozzá szokott a szervezeted...Talán inkább a cigi. Én a minap vettem egy doboz Slágert, mert csak abból volt éppen mentolos...hát ne tudd meg...le kellett ülnöm az utca közepén az útpadkára, úgy beszédültem...még percekkel később sem tudtam felmenni a lépcsőn...

Próbáld ki, hogy pár napig elhagyod a cukros tejet, vagy ezt az új cigit és vissza váltasz a régire.

2013. dec. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt nem is irtam hogy meg voltam fázva, nem volt torokgyulladásom meg lázam se náthás voltam, ez idő alatt is ittam tejet (tudom nem szabadott volna) ès kb másfèl 2 hete kezdhettem el megfázni most is köhögök fel váladèkot meg taknyos vagyok de már nem annyira, gyógyszert nem szedtem.
2013. dec. 10. 09:10
 7/9 A kérdező kommentje:

Egy időben azt vettem èszre magamon hogy szinte majdnem víz helyett is tejet iszom! A tej az ugye nem pótolja/pótolhatja atiszta vizet?


Lehet kezd egyèrtelművè válni: megfázás, sok cukor, sok tej, sok cigi abbol is másfajtát mint eddig, kevès víz

2013. dec. 10. 09:16
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. dec. 10. 09:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Cukros, tejes ételek még kis mennyiségben sem jó. Nagy mennyiségben, együtt meg ki tudják készíteni a vércukor szabályozásodat. Így szédülhetsz is.
2013. dec. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!