Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Annak, hogy nem eszem rendesen...

Annak, hogy nem eszem rendesen, lehet bármi következménye ebben a korban?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, 168 centi és 52-55 kg. Az iskola és a rengeteg tanulás mellett nincs időm enni sem itthon, a suliban meg pláne. Reggel 5-kor kelek, 9 körül fekszek, és ma is összesen 3 szendvicset ettem, mert nincs időm, és általában későn lesz csak kész a vacsora. Van hogy egész nap ennyit (vagy kevesebbet) eszek, mert mire kész vagyok a tanulással, és kész a kaja, éhes vagyok de nem tudok ennyi, mert elfog a hányinger és rosszul leszek....

Ne mondjátok hogy egyek a suliban, mert 10 perc alatt lehetetlen átmenni egyik épületből a másikba, és meg kajálni is...

A kérdéseim szeretnék választ, köszönöm :)


2013. dec. 12. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel rendesen, nem fejlősz ki rendesen. Ez ilyen egyszerű. Tudod, nem csak a ferjednek, meg a lábadnak kell nőni, hanem a belső szerveidnek is. Ettől lesz a méhed kicsi, feljetlen, kihordásra alkalmatlan. De hát te tudod. Ha nem eszel, hát nem eszel. Senki se kényszerít.
2013. dec. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet felfogni hogy NINCS IDŐM?!?!?!
2013. dec. 12. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor milyen választ vársz, ha nincs időd enni? Itt az egyetlen megoldás az evés és ahhoz idő kell!
2014. jan. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sulibüfében valami ehető, gyümölcsök esetleg, melegszendó? az 10 perc alatt megehető vagy vigyél suliba a tegnap esti maradékból egy kis kajásdobozba
2014. ápr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!