Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kis piros pöttyök vannak a...

Kis piros pöttyök vannak a számban olyan mintha pattanás lenne csak kisebb és sok, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Reggel felkeltem és ilyen kis pöttyök voltak a számban és kicsit fel is volt dagadva. Délutánra már felül is volt három és mostmár kicsit kezd fályni is. :-( A kamilla tea fog használni?



2008. júl. 14. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagy valószínűséggel herpeszed van. Szóval az csak tüneti kezelés, próbáld ki de csak öblögess vele.

Vagy még a Corsodyl-t ajánlom, és fordulj vele orvoshoz.

2008. júl. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Régebben nekem is volt ilyenem ..:(Nekem úgy fájt mint amikor ráharapok a nyelvemre.Menj el vele orvoshoz..De sajnos én kb 1 hétig minden nap 2 oltást kaptam és hetekig csak hideg tejfölös kenyeret tudtam enni annyira csípet minden kaja hogy nem tudnam mit enni.Nagyon rossz volt.De lehet hogy neked nem ilyened van de mindenesetre a körzeti orvost látogasd meg és lehetőleg minnél hamarabb.
2008. júl. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valamilyen ételre allergiás vagy?
2008. júl. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is volt hasonló, de én gyomorontástól kaptam nem lehet hogy te is elrontottad a gyomrod...nekem is dokihoz kellet mennem és én is kaptam injekciót,és valami lila szinü cseppeket amit vizel higitva kellet a szájban öbliteni...nekem 1hét után helyre jött...tehát jobb ha orvoshoz fordulsz akármi is lehet az:)
2008. júl. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi de már ked elmúlni!!!
2008. júl. 17. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!