Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha meghánytatom magam akkor...

Ha meghánytatom magam akkor sokat fogok hányni vagy csak annyit amennyit megettem, és nem ürült ki belőlem?

Figyelt kérdés
tulajdonképpen én csak fogyni akarok pár kilot,de hiába tornázok hamar megunom és elfáradok :S és ha meghánytatnám magam,akkor talán lemenne 1 picit a hasam is ...
2008. júl. 15. 02:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt felejtsd el gyorsan, mert amit csinálni akarsz, az egy betegség, és úgy hívják bulémia.


Ha fogyni akarsz, akkor két dolgot kell tenned: megfelelően étkezni, és mozogni. Az emberek 90%-a valahogy máshogy akar fogyni, pedig csak ez a két dolog kell, de hát sokan lusták hozzá.

2008. júl. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Teljesen egyetertek az elozo valaszoloval, csak normalis kajalas es mozgas kell hozza, semmi mas! Legyen benned egy kis akaratero! A mozgas alatt ne csak a tornat ertsd, lehet az barmi ami atmozgatja a testet(futas uszas biciklizes szex akarmi).

Ja, es a hanytatast felejtsd el! Azonkivul h undorito, meg korhazba is kerulhetsz vele, utana meg pszichiaterhez.

2008. júl. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne hánytasd magad! Egy osztálytársam így lett anorexiás, nagyon durván. Hamar lefogyott, de azt mondták az élete nem sokon múlt. Otthon elájult, elvitte a mentő, kórházban táplálták, ma is pszichológushoz jár. (ez 2006-ban volt) A gimit abba kellett hagynia, akkor érettségizett volna, azóta sem tudott leérettségizni...

A hányadék tartalmaz vmennyi savat, ami erősen roncsolja a fogat, több foga kiesett.

Ha elkezded magad hánytatni, hiába mondod, hogy csak egy kicsit szeretnél fogyni, és, hogy utána már abbahagyod, nem fogod abbahagyni, mert nem fogod tudni abbahagyni. Mindig ott lesz előtted, hogy "még egy kicsit," és nem fogod észrevenni, hogy már az anorexiánál tartassz. Legyen előtted ennek a lánynak a története, aki majdnem halállal végezte, a "még egy kicsit miatt..."

2008. júl. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát köszi szépen am

nemvagyok bulémiás nemis leszek, és nemis hánytattam még magam szóval maradok akkor a helyes étrendnél köszönöm a válaszokat (:

2008. júl. 15. 22:01
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Én kipróbáltam annó, hogy mikor éhes lettem, gyorsan csináltam 25 felülést, aztán mentem enni. Nem sokat, de lehet így is fogyni. Aztán meg egyre több kedved van mozogni, még többet tornázni. Meg szerintem az is jó, ha mondjuk reggelire és ebédre eszel rendesen, aztán este hatkor gyümölcsöt, aztán reggelig semmi. Állítólag nagyon egészséges, ha este hat után már nem eszel.
2008. júl. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Pedig szerintem hasról ráadásul szinte csak mozgással fogod tudni eltüntetni a pluszt.
2008. júl. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

hát annál többet nem fogsz hányni, mint amit megettél, és a gyomrodban van.


egyébként meg hülyeség, felejtsd el gyorsan, örülj, hogy egészséges vagy. Próbálj inkább kevesebbet enni.

2008. dec. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!