Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A bulímiásoknál az önhánytatás...

A bulímiásoknál az önhánytatás és a hashajtózás lényegében ugyanaz?

Figyelt kérdés
Mármint a lényegük megegyezik, igaz?
2013. dec. 28. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, az egyik felül jön vissza, a másik alul jön ki. Annyiban ugyanaz, hogy elég kellemetlen lehet mindkettő.

Nem tudom, konkrétan mire gondolsz, talán annyi különbség lehet, hogy hányásnál nem szívódik fel annyi tápanyag. Hashajtónál már a "végtermék" jön ki, nem a kaja.

De remélem, egyikkel sem akarsz próbálkozni.

2013. dec. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hánytatásnál a fogai, nyelőcsöve megy tönkre az illetőnek, hashajtózásnál meg a belei.
2013. dec. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindkettő a bulímiának a jele. Megvannak a különböző altípusai (amit most nem tudnék neked felsorolni, de ez a kettő bent van).
2013. dec. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Még a sportolás is ide tartozik. Mármint az, hogy valaki azzal a céllal megy mindennap futni, stb. hogy ledolgozza azt amit evett. Nem hagyhat ki egy alkalmat sem, ez is egy rituálé. Ha érted milyen tudod miről beszélek, ha nem, nem szóval nem magyaráznám tovább. A tudatállapottól függ, hogy ha ki számít annak és ki nem.
2013. dec. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2013. dec. 28. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!